Wpis z mikrobloga

@wetorek2 cos pomiedzy daily a do zabawy, na codsien korzystam z rowera/motocykla a auto chce miec w razie w, zapewne wiecej uzywalbym go w zimie.
Zakladm opcje dalszego rozwoju auta w zaleznosci od mozliwosci finansowych. To moje pierwsze wlasne auto. Jakiekolwiek pojecie o mechanice mam, ale nie chca ciagnac mojego Taty bo mieszka daleko =P
@wetorek2 cos pomiedzy daily a do zabawy, na codsien korzystam z rowera/motocykla a auto chce miec w razie w, zapewne wiecej uzywalbym go w zimie.
Zakladm opcje dalszego rozwoju auta w zaleznosci od mozliwosci finansowych. To moje pierwsze wlasne auto. Jakiekolwiek pojecie o mechanice mam, ale nie chca ciagnac mojego Taty bo mieszka daleko =P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nariox: ja balbym się kupić 15 letnie auto, które ma swoje nalatane za 20k. Bo będzie się psuć. Ale jak chcesz no to spoko. Swoją drogą ta Celica aż tak jedzie? 140km nie wygląda jakoś super imponująco jak sportowy samochód.
@wetorek2 to nie jest super sportowe auto. Jezdze duzo 1.8 140km w zafirze ktora wazy ponad 1,5T, a to auto z paliwem wazy jakies 1,2T. Gdybym mial pod reka wersje 192km to bym szalal z radości...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nariox: no właśnie. W sensie fajnie wygląda i tylko tyle, tylko wrażenia na nikim teraz to nie zrobi. Przemyśl to jeszcze raz. To auto ma 15 lat, kosztuje swoje i nie jest S_klasą tylko pseudosportowym dupowozem. Zamiast tego brałbym 4 letniego Seata Ibize, który będzie działał a nie 15 letniego starocia.
@nariox: Strasznie drogo jak na celice, mój wujek takie sprowadzał w podobnym stanie i były w przedziale 10-15k. Za 20k możesz kupić coś dużo lepszego i nowocześniejszego.