Wpis z mikrobloga

Od jutra w Galerii Korona zamiast Piotra i Pawła ma być Carrefour Premium (czy coś takiego). Ciekaw jestem, jak będzie z asortymentem, bo lubiłem chodzić do PiP-a nie tylko z racji tego, że mieszkam rzut beretem od tej galerii.
#kielce
  • 10
  • Odpowiedz
@wuju84: Mamy takie spoleczenstwo ktore woli tluc sie na drugi koniec miasta autobusem bo makaron i cukier sa tansze o 10 groszy. PiP ma ceny delikatesowe, nie liczac promocjy bo placisz za pewien standard. U mnie w Radomiu PiP jest serio eleganckim sklepem i przyjemnie tam chodzic, niemniej jednak chlew obsrany gownem zwany Biedronka z nieporzadkiem gwarowo zwanym #!$%@? jest nieco tanszy. W PiP poza promocjami poziom cen jest jak w
  • Odpowiedz
@wuju84: miał wyższe ceny niż Lidl, Tesco, Auchan i Biedronka, ale bym powiedział - normalne. Za to jego zaletą był asortyment, meli naprawdę masę fajnych rzeczy które ciężko gdzieś indziej znaleźć :)
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: @wuju84: Też robiłem tam zakupy i MASA rzeczy była w normalnych cenach - od warzyw przez mrożonki po słodycze czy wędliny. Były też droższe rzeczy, ale wszystko można było kupić tez w identycznych cenach jak gdziekolwiek indziej.

Do Almy, kiedy jeszcze mieszkałem w Poznaniu czy Krakowie, także lubiłem chodzić i to zarówno jako student, jak i zarabiający człowiek. W Almie miewali fantastyczne promocje np. na wędliny, gdzie chętnie kupowałem
  • Odpowiedz