Wpis z mikrobloga

#excel
Pomóżcie, bo mi się płakać chce xD
Otworzyłam plik xlsx z outlooka, w sensie pisałam wiadomość, dołączyłam załącznik, ale stwierdziłam, że muszę go jeszcze poprawić, po czym poprawiałam go trzy godziny XD zanim go zamknęłam chyba milion razy kliknęłam na save, a on i tak zniknął i nie ma go nigdzie. Czy to jest w ogóle do odzyskania? Jakieś archiwum ostatnich plików czy coś? Kurde jakby mi się komputer wywalił to by się normalnie pokazało w autoodzyskiwaniu a teraz nie widzę nigdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 31
  • Odpowiedz
@Limonene: otwórz jeszcze raz w ten sposób, zobacz gdzie chce ci go zapisać i poszukaj tam. Ewentualnie w excelu przejrzyj ostatnio otwierane, może się tam objawi.
  • Odpowiedz
@Limonene: tam miałem jeszcze dopisać - w środku może być jeszcze jeden folder. Jeśli jest - otwórz go i w nim szukaj. Nie podam Ci jego nazwy, bo nazwa będzie inna u Ciebie i u mnie, więc no, jak masz wjazd do dysku C, to tam powinnaś znaleźć swój plik. Tak przynajmniej jest u mnie ;)
  • Odpowiedz
@Limonene: Ok. W takim razie, w menu start wpisz regedit i uruchom to, co tam się pokaże. Następnie, na górze, pod paskiem narzędzi (pod "file", "edit" itd) jest ciąg znaków. Wklej tam to:

HKEYCURRENTUSER\Software\Microsoft\Office\16.0\Outlook\Security

I poszukaj niżej, po prawej stronie OutlookSecureTempFolder. Kliknij na tym dwa razy i skopiuj zawartość pola "Value Data". Pozamykaj wszystko, następnie wciśnij na klawiaturze Win+R i wklej to, co skopiowałaś i kliknij Run. To będzie
  • Odpowiedz