Wpis z mikrobloga

Lubię #gwiazdowski, ale PRowo to jest dramat. Beznadziejna nazwa partii, nie wiadomo w ogóle kto tworzy struktury (kim są jacyś Bezpartyjni Samorządowcy?), linia światopoglądowa w ogóle jest niejasna o ile jakaś w ogóle jest, jakieś dziwne postulaty typu głosowanie za własne dzieci... Mam nadzieję, że się poprawi, ale początki marne. #polityka #4konserwy #neuropa
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@Doman_60 bzdura, większość wyborców to nie obchodzi, bo i tak tego nie rozumie. Poza tym jak mam na niego głosować skoro nie wiem jakie partia ma poglądy na relacje kościół - państwo czy aborcję? Rozumiem, że dla niego aspekt gospodarczy jest ważniejszy, ale uważanie że światopoglądowy można pomijać to oderwanie od rzeczywistości. Bardzo nieprofesjonalnie to wygląda póki co.
  • Odpowiedz
@kipi32: partię w te czy druga stronę skierowane światopoglądowo już są. Myślę że dobrze byłoby zagospodarować ten elektorat który chce coś czego w reszcie nie znajdzie - liberalizm gospodarczy.

Gwiazdowski jest przeciwny płaceniu kościołowi, aborcji ci nie zaostrzy, a na związki partnerskie prawdopodobnie się zgodzi. Tyle wiem
  • Odpowiedz
@kipi32: "Poza tym jak mam na niego głosować skoro nie wiem jakie partia ma poglądy na relacje kościół - państwo czy aborcję?"

Dlatego nie mozemy miec fajnych rzeczy. Bo przecietnego wyborce bardziej interesuje kto z kim sie rucha i czy w sasiedniej wiosce ktos zrobi sobie skrobanke i co tam ksiunc z ambony o zydzie zombie powie(mimo ze mowi od lat to samo, ze juz na pamiec powinno sie to znac)
  • Odpowiedz
  • 2
@za-co jeśli takie rzeczy jak dostęp do aborcji czy finansowanie kościoła sprowadzasz do "kto się z kim rucha" to rzeczywiście nie możemy mieć fajnych rzeczy, bo przypomina mi to wczesny etap korwinizmu. Nie twierdzę, że to mają być priorytetowe rzeczy, ale one muszą być jasno określone żeby potem nie wyszedł drugi ruch Kukiza.
  • Odpowiedz
@kipi32:

kim są jacyś Bezpartyjni Samorządowcy?


No samorządowcy, którzy startowali z niepartyjnych komitetów wyborczych do wyborów samorządowych. I się dostali, więc przypuszczam, że są znani lokalnie. Zawsze to są jakieś oddolne struktury.

@za-co:

Dlatego nie mozemy miec fajnych rzeczy. Bo przecietnego wyborce bardziej interesuje kto z kim sie rucha i czy w sasiedniej wiosce ktos zrobi sobie skrobanke i co tam ksiunc z ambony o zydzie zombie powie(mimo ze mowi
  • Odpowiedz
No samorządowcy, którzy startowali z niepartyjnych komitetów wyborczych do wyborów samorządowych. I się dostali, więc przypuszczam, że są znani lokalnie. Zawsze to są jakieś oddolne struktury.


Brzmi po prostu jak karierowicze, którzy chcą się dopchać do koryta.
  • Odpowiedz