Wpis z mikrobloga

Jakimi itemkami walczyć z Nasusem grając np. takim Xinem? BotRK, przebicie czy może po prostu dać sobie spokój i unikać? Aktualnie wygląda to tak, że po prostu uciekam jak już skończy się early i po prostu liczę, że drużyna go jakoś wykończy. Czasami jednak team jest tak upośledzony, że samemu trzeba z nim powalczyć i nie jestem wtedy w stanie nic zrobić.

#leagueoflegends
  • 6
@Murasame #!$%@?, potem freeze linii. To coś czego nasus nie znosi. Puszujesz na poczatku tak, żeby 3 wave wpadl pod jego wieże, potem pozwalasz na slow push na swoją połowę i robisz freeze pod wieża. Stackować nie może, Ciebie nie idzie zgankować za bardzo, za to on nie ma jak uciec przed gankiem twojego junglera.
@Yahoo_: Ja gram głównie dżungle i faza linii nie jest jakaś trudna, bo idzie go spokojnie rozwalić. Problem pojawia się potem, bo często miałem tak, że Nasus, który dostał w dupę, miał 0/5, połapał parę minut stacków, zrobił z 2 itemki i na ulcie nie mogłem mu w ogóle zbić HP, a on mnie miał na parę strzałów.

Teraz miałem taką grę, że specjalnie zacząłem od topa, żeby nafeedować mojego GP
@Murasame:
Bo nie bijesz sie z nasusem od midgame postaciami ktore duzo autoatakuja
Twoim celem jest wykorzystac jego zalosny early game
Wywal go z linii potem freezuj ew go #!$%@? na smierc i roamisz cala gre
A no i fajnie jak twoj jungler ci pomoze bo nasus to freekill
@Murasame no xinem na jungli (myślałem, że mówisz o top :p) to raczej po lane phase unikasz Nasusa, ewentualnie robicie mu gang bang. Xin jest postacią pod early, Nasus mid-late, nie dziwne, że sobie nie masz jak z nim powalczyć.