•  

Słuchajcie ja osobiście nie dziwie się Wojtkowi i jego ucieczką(co prawda nie lubie go i mam o nim najgorsze zdanie),ale pomyślcie sobie że żyjecie w rozwalającej się,brudnej zasyfionej melinie z psychopatycznym grubasem który Was ciągle inwigiluję,przesłuchuje rozkazuje,DONOSI,ciągle knuje przeciwko Tobie i maksymalnie uprzykrza Ci życie na każdym kroku no i kur@wa nie oszukujmy się jest totalnym śmierdzącym brudasem który myje się raz na dwa tygodnie.Wojtek to po części negatywna postać ale mimo mojej sympatii do tego psychopatycznego Knura uważam że to właśnie On jest tą najczarniejszą,wredną postacią obdartą z jakichkolwiek ludzkich odruchów empatii i uczuć w stosunku co do innych osób,myślę że ma predyspozycję psychopatyczne i napewno cierpi na jakieś zaburzenie psychiczne plus lekkie upośledzenie które wykorzystuje do cna bo powiedzmy sobie szczerze , potrafi się idealnie odnaleźć w otaczającej Go sytuacji(raz płacze na zawołanie a raz się smieje).
    #kononowicz to już niestety #patostreamy

źródło: pobrane.jpg

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Zubroweczka Dzisiejszy filmik meksyka u konona to jakieś złoto boże xD niby tylko żartuje o smrodzie ale słychać w głosie menela że jednak to nie są żarty i naprawdę tam jebie jakby zwłoki się rozłożyły xDD Nawet odpowiedź na pytanie czym tak jebie brzmi dwuznacznie - "rozkladajace się ciało" xD

•  

@Zubroweczka: Niestety jego uzależnienie w ostatnich dwóch miesiącach wyraźnie nasiliło się i facet jest na prostej drodze do zaćpania się na śmierć.

•  

@Zubroweczka:
      Policjantka powiedziała, Wojtek jest osobą dorosłą i może mieszkać gdzie chce.
      A że mieszka z grubasem to jego problem i jego nitrospacery nie są żadnym usprawiedliwieniem.

•  

@Zubroweczka: Gdyby lekarze mogli opublikować swoje opinie lekarskie odnośnie Knura, wielu ludziom tutaj opadłaby szczena. Ludzie kojarzą psychopatów, socjopatów z jakmiś filmowymi gościami w maskach i nieodłącznym nożem czy siekierą w ręku. Prawda jest taka, że psychopatów w samej Polsce jest z lekka statystycznie ponad milion.
      Lekarze niejednokrotnie badali Konona i prasa donosiła że nie byli w stanie uzyskać jednomyślnej opinii, a już napewno uznać czy świniak jest czy nie w pełni poczytalny. Nawet bycie psychopatą( świniakowi bliżej do socjopaty), nie jest zbrodnią tak długo jak lekarze nie widzą zagrożenia dla społeczeństwa. Boguś był przymusowo hospitalizowany. Knur gdzieś ociera się o paragrafy, gdy zacząłby robic ostrzejsze akcje skończy jak brat.

•  

@SedziaBarszcz: Ale na te uzależnienie wpływa też postawa Konona,mysle ze gdyby mieszkal z normalną osobą to nie musiałby spier@dalać po chlewikach żeby "psychika odpoczęła"

•  

@Zubroweczka: widze ze wiele osob ma podobne poglady w stosunku do knura co ty, mi sie natomiast wydaje ze Knur mimo jakiegos skrzywienia psychicznego objawiającego sie wlasnie w byciu pazernym wscibskim i czesto chamskim wobec obcych, jest osobą ktora widzi w majorze, brata ktorego juz nie ma a bardzo pragnie znowu miec chocby tą namiastke rodziny i z tad ta inwigilacja bo po prostu sie o niego martwi, z kolei major jest gosciem o zupełnie inmym nastawieniu, nie czuje zadnej wiezi z knurem i nawet chyba brzydzi sie nastawienia konona w stosunku do jego osoby i z tad te wieczne spory

•  

@Zubroweczka: Jeżeli Wojtuś uzna koegzystencję z Kononem za szkodliwą to może spakować mandżur i wypierdalać z Belwederu. Aha, mówi o tym od 2 lat i dalej grzeje dupsko na Szkolnej? No to wyjebane w Ćpunodoskiego.

•  

@Zubroweczka: Życie z Kononem oczywiście wywiera jakiś wpływ na psychę, ale nie do końca łączyłbym to z nitro tripami.
      Człowiek uzależniony znajdzie zawsze powód żeby się "pogrążyć w balu". Każdy pretekst jest dobry.
      Nie wiemy do końca jak to kiedyś było z tymi tripami, ale pewnie było tego mniej.
      Dla ludzi uzależnionych posiadanie większej gotówki to droga na cmentarz tak naprawdę. Widać to też po Majorze, im ma więcej kasy tym częściej pogrąża się w balu. Jego sprawa, jego życie.
      Zawsze jest jakieś wyjście, odgraciłby jeden pokój i już by mogli mieszkać w oddzielnych pokojach.
      Jaki Konon jest to wiadomo i raczej nikt by długo z nim nie wytrzymał, ale ten ciągły poranny wk.rw Strusia nie bierze się z niczego. On wiecznie jest po nitro tripie, a "kac" po tym schodzi pewnie kilka dni, dlatego jest taki drażliwy i robi awanturę z byle powodu.
      Mnie to tylko śmieszy po co on chodzi na tą tarapie, strata czasu i pieniędzy podatników, no ale przynajmniej tarapeutka ma co do gara włożyć.

•  

@Rychu_Bychu: ale wypisujesz głupoty, kononowicz nie ma osobowości socjopatycznej ani psychopatycznej

•  

@Zubroweczka: A czemu wszyscy lubią tego knura, a na tego drugiego jadą?Dla mnie ten gruby jest jeszcze bardziej podły.

•  

@kubik78: ale to ten chudy znęca się nad grubym gnębiąc go i wyzywając we własnym domu,kiedyś nawet mu kubkiem w łeb przyjebał tak że karetka była XD

•  

@Zubroweczka: A co jesli major, kiedy my myślimy ze "stoi w kolejce w banku" wygrzewa sie teraz w jacuzzi w luksusowym apartamencie w najdrozszym hotelu, zadlac ekskluzywne dupeczki, popijajac najdrozszego szampana za donejciki z lajtow?