Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie lubię spamować, ale dziś dostałem link, do profilu chłopaka, który ma trudności z poruszaniem się. Jeździ na wózku i wspomaga się balkonikiem. Wiele go na pewno w życiu złego spotkało, ale takie komentarze jak ten osłabiają wszystkich, a w szczególności chłopka. Każdy kto ma konto proszę o spam na tablicy pani Anety Krasnodębskiej - autorki bardzo przykrych komentarzy. Komentarz pod głównym zdjęciem: https://fotka.com/profil/Kuba9107 #fotkapl #patologiazewsi pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Poznajcie jacka sasina (celowo z małej).

  - Ukończenie 5-letnich studiów magisterskich na kierunku historii zajęło mu... 10 lat.

  - Jako wojewoda mazowiecki wygasił niezgodnie z prawem mandat prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, za co nie poniósł praktycznie żadnych konsekwencji i kosztów postępowań sądowych wygranych przez HGW.

  - W wyborach w 2007 bez powodzenia kandydował do parlamentu z list PiS, ale na pocieszenie został doradcą, a następnie zastępcą szefa kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

  - 10 kwietnia 2010 organizował pamiętny lot do Smoleńska zakończony katastrofą, w której zginęli dwaj Prezydenci Polski oraz szereg najważniejszych osób w Państwie.

  - W 2014 kandydował na stanowisko prezydenta Warszawy, ale przegrał z urzędującą Hanną Gronkiewicz-Waltz.

  - W maju 2020 odpowiadał za przeprowadzenie I tury wyborów prezydenckich i niezgodnie z prawem zarządził przeprowadzenie wyborów korespondencyjnych przez Pocztę Polską oraz druk kart wyborczych po 6-krotnie zawyżonej cenie, bez przetargów przez niemiecką firmę. Nie poniósł i najprawdopodobniej nie poniesie za to konsekwencji pomimo straty przez skarb państwa ponad 70mln złotych. Wybory nie odbyły się.

  - Odkąd stanął na czele ministerstwa aktywów państwowych jako minister odpowiedzialny za ponad 200 państwowych spółek, ich wartość rynkowa spadła o 57mld złotych, a dywidendy wypłacane do skarbu państwa spadły o ponad 80%.

  - 18 września 2020 sasin ogłasza, że polska Giełda Papierów Wartościowych zamierza przejąć giełdę w Armenii. Tydzień później w Armenii wybucha konflikt zbrojny z Azerbejdżanem i Turcją.

  Coś z życia narodowego czempiona pominąłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #takaprawda #heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #sasin #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (108)

 • avatar

  Z racji takiej iż zakupiłem sobie innego smartwatch'a to Xiaomi Mi Band 5 do rozdania (ʘ‿ʘ)
  Stan idealny, a do tego dodatkowy pasek i szkiełko ochronne.
  Wystarczy plusik i jakikolwiek komentarz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  Losowanie dnia 23 października (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #rozdajo #zadarmo #xiaomi #miband

  odpowiedzi (1071)