Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, siedze wlasnie w barze pewnego czterogwiazdkowego hotelu w północnej polsce i jakaś laska wciska chłopakowi udział w MLM. opowiada mu o tych 'zarobkach rzędu 30k, czyli już przyjemne pieniądze', o Orchideach, o mercedesach z salonu, wycieczkach do Jordanii i premiach, a ten siedzi #!$%@? i łyka jak pelikan. jakieś #!$%@? kosmetyki ()

piszę, bo gość wygląda na takiego wykopka przegrywa, to może wróci do domu i zacznie przegladać ofertę bentleja w necie, którego sobie kupi za pierwszą pensję. to może wejdzie na mirko i przeczyta i sobie uzmysłowi jakie to frajerstwo

2019, ludzie dalej wierzą w mlm ()

#biznes #pieniadze #przegryw #mlm
  • 9
@YogiYogi: wlasnie tak mysle czy mu nie "powiedziec gosciu nie rob tego" czy cos.

własnie sie juz umawiaja na kolejne spotkanie w sobote

nie moge byc nim z przyszlosci, bo wyglada na mlodszego ode mnie (a przynajmniej tak sie łudzę)
@aks_762: kiedyś świętowałem urodziny z kumplami i próbowaliśmy wbić się
na jakaś imprezę, która okazała się być impreza właśnie jakiegoś MLM. Wyskoczyło do nas kilku maturzystów, my przekonani, ze zaraz będzie afera, a oni zaczęli nas namawiać na dołączenie do nich XD zaczęli przekonywać nas Jaguarami, pokazywać fotki z przejażdżki jednym z nich, gdzie wysoko postawiony obrotny facet przewiózł ich chwile po mieście i nagle temat zszedł na zarobki

On: pracuje
@aks_762: chyba teraz z maców przerzucili się na hotele. Będąc w jednym z krakowskich hoteli też napotkałem mlmowych naganiaczy w hotelowej restauracji. Jak sie okazało byli oni z FM, ponieważ jak wychodziłem na miasto to zauważyłem tego słynnego mercedesa z napisem FM Group ( ͡° ͜ʖ ͡°)