Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@KolegaPatryk: boże znowu ty, czemu po takich meczach jak ten, najwięcej szczekają fani Chelsea i Liverpoolu i to w dodatku wciąż ci sami?

Po pierwsze daruj sobie wrzucanie swoich przemyśleń pod #premierleague ty wiecznie uciemiężony kibicu LFC, bo znowu ktoś sobie zrobił jaja i napisał looserpool - guess what, nikogo to pod tym tagiem nie obchodzi, a po drugie to hipokryzją walisz na kilometr bo widziałem cię nieraz pod #bekazunited gdzie
@vinmcqueen: znowu ja? chyba mnie z kimś mylisz kolego bo ja pod #bekazunited nigdy nic nie wrzuciłem, no i nie przypominam sobie żebym był jakoś wyjątkowo aktywny pod tagami po porażkach United, więc daruj sobie to bezpodstawne nazywanie mnie hipokryta. Moze nie będziesz w stanie tego sobie wyobrazić ale we wczorajszym meczu byłem za United ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ci się nie podobają moje treści to
@pieczarrra: 0 wpisów, 2 komentarze: jeden dot. banicji trolla Stoneroses (wiem, że masz multi), a drugi o tym, że czasy kiedy rządził SAF nie wrócą. Następnie 9 plusowanych wpisów przez jakieś 2 lata. Wniosek jeden: znikoma aktywność.