Wpis z mikrobloga

siemka, uszkodziłem lekko zderzak w aucie, mam leasing od Mercedes-Benz Leasing i chce to zrobić z AC. Składkę OC+AC mam w racie leasingu (ERGO-HESTIA). Czy w przypadku wykupu auta i chęci zawarcia ubezpieczenia z ERGO-HESTIA będę miał jakieś zwyżki z tego tytułu, czy skoro płace 100% w przypadku leasingu to śmiało mogę to robić?
#oc #ac #leasing
  • 10
@P4TRYK: będziesz miał zwyżkę na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajomemu przecięli opony pod blokiem, koszt opon 2k, wymienił z AC i spoko. Po pół roku przychodzi do płacenia AC, a tam prawie 7k na rok do zapłacenia (100% więcej)
@P4TRYK: to zależy od wielu rzeczy, nie wiem jak Hestia ale w polisie powinieneś być wpisany jako użytkownik z peselu, a jak masz działalność z peselu i regonu. Oczywiście szkoda zostanie zaraportowana do UFG, obciąży twoją historię ubezpieczeniową i każdy ubezpieczyciel weźmie ją pod uwagę przy okazji taryfikacji kolejnych polis - nie tylko na ten pojazd
szkoda z ac to szkoda, jaka by nie była (poza wyłączeniami). Uczulam tylko na to że jak uszkodzeń jest więcej i je zgłaszamy to ubezpieczyciel potraktuje to jako kilka szkód i historia ubezpieczeniowa nie wygląda najlepiej