Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki posiadające pralko-suszarki.
Jak wam się sprawdza to rozwiązanie? Czy po suszeniu są mega wymięte?
Jakie macie modele? Jestem właśnie na kupnie tego sprzętu do mieszkania i szukam opinii, bo spotkałem się z wieloma sprzecznymi informacjami.
Generalnie szukam małego sprzętu, tzn. <45 cm głębokości, bo mała łazienka nie pozwala mi na coś pełnowymiarowego.
#kiciochpyta #agd #pranie
  • 10
@Kran0 ale pralka-suszarki są większe od zwykłych pralek. Pewnie poniżej 60 cm nie znajdziesz. Trochę zgłębiałem temat i wychodzi że są awaryjne takie sprzęty. Lepiej kupić pralkę i suszarkę oddzielnie.
@Kran0: Mam pralko-suszarkę slim od LG - nie sprawdza się. Pranie wychodzi wymięte (jedna koszulka bardziej, inna mniej), lekko skurczone, gorące i z charakterystycznym (nieprzyjemnym) "zapachem". Kupiłem, bo tak jak Ty nie miałem miejsca w łazience na pełnowymiarowe urządzenie (wnęka ma tylko 50cm). Cykl suszenia średniej ilości ubrań trwa ok. 1:30-2h, przez cały ten czas urządzenie co kilkadziesiąt sekund załącza pompę od wody (pralko-suszarka zużywa zimną wodę do chłodzenia podzespołów, którą
@Kran0: tak z ciekawości jakąś zakupiłeś pralko-suszarkę? Jeżeli tak to jak wrażenia? Zastanawiam się aktualnie nad jedną z podanych przez Ciebie tj. Candy GVSW 40464TWHC.
@wonzki:
Ja (znaczy moja żona) jestem zadowolony, jak do tej pory żadnych problemów nie ma. Fakt, tylko jeden program potrafi dosuszyć pranie do tego stopnia, że jest całkiem suche po wyciągnięciu. Ale moim zdaniem to nie jest wina pralki, tylko mojej różowej która do pralki typu slim próbuje wkładać tyle ile do pralki normalnej wielkości ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie, myślę że gdyby włożyć faktycznie
@Kran0 wczoraj mi dowiezli i zrobilem dwa prania :D efekt po wyciagnieciu z pralki wow - ciuchy dalo sie od razu zlozyc :D Jedynie moglaby byc bardziej cicha (podczas prania) - tesciowa kupila sobie pralkr electroluxa ktora chodzi duuuzo ciszej.
Co do suszenia to jak narazie na sloneczku i wieszaku dobrze wysuszylo - nawet reczniki.
Dzieki za odpowiedz!