Wpis z mikrobloga

@Kozzi: Mam Vivoactive 3 i jestem bardzo zadowolona, GPS ogarnia. Jedynie co to tetno z nadgarstka mozna sie przyczepić - przy treningu silowym nadgarstetk pokazuje tetno maks. 100, a gdy dokupilam sobie opaske pod zebrami to potrafi pokazac i 160 (to blizej prawdy, bo czuje jak serducho wali). Czyli przy godzinnym treningu siłowym pokazywał mi spalonych 120kcal, teraz z opaska pokazuje 350. No ale to jest specyfika tetna z nadgarstka, a
@wykopowy_brukselek: na razie nic, same domysły. Może do standardu wejdzie pulsoksymetr, może jakieś dodatkowe czujniki (ale te pewnie wejdą do najwyższej linii, tak jak pulsoksymetr trafił do 5X plus), nadal będzie garmin pay... no i nooooowa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podejrzewam, że niespecjalnie będzie to warte przepłacania, a największym zyskiem dla użytkowników z wprowadzenia nowej linii będzie obniżka starych fenixów 5 (
@enron: pewnie mas zracje. ja bym sobie wlasnie plusa sprawil ze wzgledu na spotify i fajkna baterie, moja trojka po kilku latach juz slabo trzyma, nawetrzeznika nie da rady przebiec a to raptem 14-15h dla mnie:(
a nie wiesz czy kazdy plus ma mapy wbudowane?
@Masterczulki: ale 5 plus ma spotify! spotify w zegarku, magia:)


@wykopowy_brukselek: no ten offlajnowy :)
@sz-n: no 935 i fenix5 to praktycznie identyczne zegarki - różnią się chyba tylko obudową. Mi F5 pasuje, bo chciałem uniwersalny zegarek który nie będzie raził swoim wyglądem jak go założę do garnituru ¯\_(ツ)_/¯
A co do ekranów dotykowych - mam nadzieję, że w fenixach nigdy nie zawitają. To nonsensowny gadżet, a wręcz problem