Wpis z mikrobloga

Witam mam taką prośbę, pytanie czy ktoś z miasta Gliwice byłby w stanie mi pomóc? Żona wynajmuje młodej dziewczynie mieszkanie na ulicy rybnickiej i po prostu osoba której wynajmujemy nie odzywa się od ponad miesiąca. Nie płaci rachunków itd zero odpowiedzi na maile telefony problem w tym że sami nie możemy za bardzo sprawdzić sytuacji ponieważ jesteśmy z innego miasta żona po prostu pochodzi z Gliwic i tam ma mieszkanie które wynajmujemy. Czy jakiś Mirek/Mirabelka są w stanie pomóc i podejść na przykład wieczorem do tego mieszkania zobaczyć co się dzieje zapukać czy ktoś tam mieszka co z tą osobą się stało??oczywiście odwdzięczę się w postaci wysłania jakiejś flaszki lub przelew kasy, osoby chętne zainteresowane pomocą proszę się odezwać na priv
#gliwice
  • 12
Jestem w Gliwicach, właśnie byłem w mieszkaniu, pierwsze co zauważyłem wymieniła zamki w drzwiach na inne. Dzwonek do drzwi nie działa, zacząłem pukać do drzwi, pierwsze otworzył jakoś sąsiad z piętra (starszy pan powiedział że głośniej pukać bo pewnie śpią i że mieszka tam jakaś dziewczyna z chłopakiem) po głośniejszym walnieciu w drzwi otwarła laska w piżamie bardzo zdziwiona że się pojawiłem. I zaczęło się ściemnie , że ona nie ma teraz