Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wszyscy rozkminiają jak to John wbije sobie na tron, zapominając o fakcie że jedynym potwierdzeniem jego królewskiej krwi są słowa chorego psychicznie kaleki oraz stulejarza bez siły przebicia i charyzmy. Wyobraźcie sobie rozprawę w sądzie gdzie nieśmiały Sam zapluwa się i mówi że jego najepszy przyjaciel ma prawa do pełnienia najważniejszej funkcji na świecie, po czym koleś na wózku który sprawia wrażenie jakby wziął za dużo leków dzień wcześniej mówi że no elo jestem pizdooka sroka wysoki sądzie, potwierdzam że mój brat to król bo zjadłem kwasa i widziałem to w swojej wizji. No ja bym zamknął sprawę i obciążył tych dzbanów kosztami procesowymi.
  #got
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Drogi wykopku, zanim komuś zapodasz wiadro wody na #smingusdyngus no bo dzisiaj #lanyponiedzialek i mozna hehehe to zastanów się przypadkiem, czy ta osoba nie nosi aparaty słuchowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Moim przypadku koszt jednego to 9,500zł a noszę takie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #elektronika a raczej #mikroelektronika w tych aparatach jest bardzo wrażliwa na wodę i wilgoć a więc jednym chluśnięciem z wiadra, możesz pozbawić kogoś na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie na pewien czas, oraz na bardzo duże straty finansowe.
  Dlatego #smingusdyngus to jedyni dzien, w ktorym siędzę cały czas w piwnicy jak #przegryw
  NA zdjęciu moje aparaty i 2zł dla skali

  #wesolychswiat #oswiadczenie #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (182)

 • avatar

  Wyjaśni mi ktoś czemu katole uważają tekst o rodzicach każących iść ateistycznym potomkom ze święconką do kościoła za legitny argument przeciwko ateizmowi? Przecież to jest równoznaczne z przyznaniem że w tym chorym kraju wiara jest wciskana na siłę innym bez żadnego uzasadnienia xD

  #bekazkatoli #wielkanoc #gimboateizm #ateizm #wiara @CzuapDeBejs pokaż całość

  odpowiedzi (98)