Wpis z mikrobloga

Jednak ta policja w #uk nie taka kolorowa. Poczułem się jak w państwie 3 świata, policjant mnie obudził, wypisał mandat, w "za co" napisał prawdę połowiczną przez co moje wykroczenie wygląda dużo gorzej, a w polu jak się tłumaczyłem napisał "none". Podpisywałem świeżo obudzony i wystraszony, a przez zaufanie do #policja w UK od razu nie zauważyłem. Teraz sąd na 100 procent da mandat, 50 funtów ale nie chodzi o kasę tylko o zachowanie. #zalesie
  • 11
@roknasilowni: jak się odwołasz od mandatu i powiesz ze zatrzymałeś się bo było ci słabo a potem przysnąłeś to zabiorą ci prawo jazdy argumentując ze następnym razem zaśniesz za kierownica a to duże zagrożenie bla bla bla. Potem do lekarza co pół roku minimum przez rok aż łaskawie ci je oddadzą
W Belgii, Francji czy Niemczech też nie można spać w aucie nawet na parkingu stacji benzynowej


@dob3k: Poważnie? Nigdy o tym nie słyszałem. Coś z praktyki, czy tylko teoretycznie? O ile północni Francuzi nie lubią Anglików, przez co za angielskie blachy mogliby mieć wonty, to Niemców raczej bym nie podejrzewał.
Raz do roku robię długie trasy bez hotelu (Hiszpania, Polska, Chorwacja) i czasami przyduszam komara na parkingu - stąd moje pytanie.