Wpis z mikrobloga

@emqu16: chociaż ją rzuciłeś jak człowiek, a nie dla innej laski. Rozstania zawsze bolą. Nawet jak są "w zgodzie". Będzie miała złe walentynki, ale ogarnie się i pójdzie dalej.
@ataeB po roku związku ciężko mi uwierzyć w to że już się z nią nie będę widywał, tak nagle koniec. Nie wiem czemu, ale czuję że zrobiłem jej krzywdę, bo ona nadal chciała ze mną być. Eh chyba nie umiem tego wyjaśnić co czuję, potrzebowałem po prostu to napisać, bo nie mam komu o tym powiedzieć
@kt13
@ataeB powiedzcie mi czy to będzie mega głupie jeśli dam jej jutro kwiaty? Po prostu uważam że zasługuje na to żeby dostać je w walentynki i chcę jej jakkolwiek wynagrodzić ten zepsuty dzień
@emqu16: wybacz ale jestes troche jebniety ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kochasz ja czy nie? Jezeli nie to zrobiles jej przysluge. Nie bedzie teraz musiala na Ciebie marnowac swojego czasu. Nie bedzie rodziny i dzieci, ani rozwodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jezeli nadaj ja kochasz to jestes jebniety i co tu wiecej pisac. Wracaj do niej, im predzej, tym lepiej.
@emqu16: nie, jeżeli coś do ciebie czuje, to pomyśli, że jednak zmieniłeś zdanie. Chyba, że zmieniłeś. Ale jeśli nie to ja bym się wstrzymała z kontaktem. Narobisz jej nadziei i złamiesz serce po raz drugi. Możesz ew. wysłać smsa z pytaniem jak się trzyma? i że może na ciebie liczyć, albo chwilę z nią popisać tak, żeby podkreślić, że mimo rozstania się martwisz. Ale generalnie jeżeli ona się nie odzywa to
@emqu16 to, że ją zostawiłeś nie oznacza, że jest Ci obojętna. Dlatego czujesz się źle bo wiesz, że ją skrzywdziles. Nie oznacza to jednak, że jesteś zły lub, że zrobiłeś coś źle. Tak niestety wygląda rozstanie i zawsze komuś będzie przykro a czami dwie strony czują stratę.
Jeżeli faktem jest, że nie czułeś do niej miłości to, pomimo tego bólu, zrobiłeś dobrze odchodząc. Niestety musisz wziąć to na klatę i swoje wycierpiec,
@ataeB
@emqu16 normalnie bym odpuścił, tyle że wczoraj na koniec powiedziała mi parę rzeczy i między innymi to że nigdy nie dawałem jej kwiatów, tylko na urodziny no i dlatego zacząłem o tym myśleć
@emqu16: jak teraz jej dasz kwiaty pomyśli że chcesz wrócić! Piszę ci to jako kobieta. Zaufaj mi. Najlepiej się nie odzywaj, a jeśli musisz to czymś w stylu "Z okazji walentynek życzę ci by twój przyszły chłopak przynosił ci kwiaty zawsze. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli porozmawiać jak starzy znajomi". Ale serio daj na wstrzymanie. Jest kobietą, jeżeli szybko się pozbiera to w nowych facetach będzie mogła przebierać za 3