Wpis z mikrobloga

Mirki. Mam kryzys. Nie jaram już 50h.
Leżą fajki. Chce zapalić ale się powstrzymuje i nie zajaram bo o tym wiem. Tylko ten ból dupy z powodu świadomości że nie wezmę a chce jest straszny.
Jest jakiś sposób żeby się uwolnić?

#papierosy
  • 12
We ziomek kup sobie paluszki albo gumy do żucia, generalnie zajmij sobie czymś gębę jak chcesz zajarać, polecam też założyć gumkę recepturke na nadgarstek i za każdym razem jak chcesz zajarać przyjęć sobie z całej epy ta gumka, taka kara mi to pomagało takie wielokrotne strzelanie gumka
@xstempolx @sajko Ja poprostu wiem że nie ruszę. Bo widzę jakie są zmiany fizyczne.

Ciśnienie i puls mi spadły. Nie chodzie w stresie (pomijam to że na wszystko się #!$%@?) takim wewnętrznym. Żołądek mam spokojny jak nigdy. Dziś pierwszy raz od długiego czasu przeszedłem 7km z pracy bo miałem taki kaprys zamiast jechać autobusem.

Więc to że one sa... Nic nie zmienia. Strasznie tylko boli ten brak nikotyny. Czuję taka totalna pustkę.
@xstempolx misiu. Ja już widzę te zmiany. Jak normalnie girne ciśnienie jak nie mierzyłem to miałem 130/5 tak teraz mam 115 Puls uwielbiał w spoczynku łapać 90 tak teraz to jest 60. Mam więcej energii. Nie czuję się zmulony fizycznie. Mam wolny nos.

Problem polega na tym że nie mogę się skupić i czuję pustkę w głowie.
@Holenderski_Ser:

Ciśnienie i puls mi spadły. Nie chodzie w stresie (pomijam to że na wszystko się #!$%@?) takim wewnętrznym. Żołądek mam spokojny jak nigdy. Dziś pierwszy raz od długiego czasu przeszedłem 7km z pracy bo miałem taki kaprys zamiast jechać autobusem.


To nie od tego, że nie palisz 2 dni. Dobrze, że odczuwasz pozytywne efekty. To będzie cię motywować. Najgorszy kryzys będziesz miał po jakimś tygodniu.

Pozbądź się papierosów. Zapalisz jednego,
@MMARS to od czego skoro takie zmiany nastąpiły po rzuceniu palenia?

Nikotyna zwiększa wydarzanie kortyzolu i adrenaliny. Zwęża światło naczyń krwionosnych.
Przyspiesza perystaltykę jelit
Dym papierosowy wprowadza do organizmu tlenek węgla doprowadzający do dysfunkcji z powodu zmniejszenia saturacji

To nie są moje wymysły tylko sukutek eliminacji wielu czynników patogennych.