Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie sprawdzone opcje do inhalacji ? mam lekkie bole kregoslupa i stawow.
moze jest jakas sprawdzona pod to odmiana? nie chce isc do lekarza, bo raz poszedlem do rodzinnego to jak zapytalem czy wypisze mi recepte na tak z 40g marihuany bo mam okropne skurcze miesni i ze wiem ze to pomaga ze juz jest to w sprzedazy nawet obok przychodni to popatrzyl na mnie, mowiac "wie Pan co , Pan to niech sie juz ubierze i wyjdzie... moge Panu L4 dac na 3 dni" dlatego pytam macie, znacie cos sprawdzonego ? ja dopiero to wchodze i nie znam wielu dobrych odmian

poki co zamowilem sobie xvape fog

#suszcbd
#vaporyzacja
#cbd
  • 8
@cnq2j3hr1dqwf: to nie jest losowy bol plecow, ta osoba zna moj stan zdrowia bo nie zna mnie od wczoraj , prowadzi mnie przez kilka dobrych lat. ja tramal zazywam codziennie takimi ilosciami ze hoho, ale szukam jakiejs alternatywy na to poniewaz cbd rozluznia miesnie statow, no i dzieki temu nie ma dolegliwosci spastycznych
@rybanamase: na ból kręgosłupa samo #cbd niekoniecznie przyniesie ukojenie, ponieważ jego działanie owszem jest rozluźniające ale wpływa głównie na aspekty neuronalne naszego ciała.

Na tego typu schorzenia zalecana i najczęściej stosowana jest forma surowa, czyli CBDa, które posiada silne właściwości właśnie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Niestety nie jest ona dostępna poprzez inhalację, ponieważ nawet w sytuacji gdy susz zawiera faktycznie CBDa, to w trakcie inhalacji przekształci się ono w CBD.

CBDa
@biokonopia: na pewno zglosze sie do was :) ogolnie szukam czegos na sen, taki tryb pracy niestety, do tego problemy z kregoslupem i szukam czegos w sam raz bym sie dobrze po tym czul. dzisiaj powinien mi dosc ten xvape fog zobaczymy moze ma jakies inne skutki :P