•  

   @h_plus tak, bo para gejów zawszę dużo zarabia, a para normalnych rodziców mało. Plus prawdopodobnie, dziecko będzie miało problemy psychiczne, bo naśladują swoich rodziców, to raz a dwa że względu na rówieśników. Nie jest to regułą, ale jest wielce prawdopodobne. Dlatego, jeżeli adopcja to w ostateczności.

  •  

   @h_plus: heheszki ale taki dzieciak nieźle musi być gnębiony w szkole

  •  

   @h_plus Na koniec powinno być "daj mnie znowu do bidula". Wtedy mem będzie spełniał swoją rolę. A tak to wyśmiewa zarobki a nie o to chyba tu chodziło ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @mokry_sen_polonisty: Trochę o to.
   Wolałbym być adoptowany przez gejów których stać na lepszą edukację, sponsorowane hobby, podróże i którzy mają coś do przekazania w głowie, niż przez tradycyjną rodzinę bez perspektyw.

   No twierdzę w żadnym wypadku że musi być albo albo. Tak najlepsza byłaby tradycyjna rodzina, uczciwych milionerów którzy do wszystkiego doszli pracą własnych rąk, ale tu chodzi o to co jest najważniejsze dla rozwoju dziecka i wbrew temu co mówią konserwy nie jest to płeć rodziców tylko to co są w stanie dziecku zapewnić. Nawet jeśli dziecko będzie miało ciężej w szkole (co też już się powoli zmienia) to za 15 lat ono się będzie śmiać z dwoma albo trzema językami, ze swoimi zajawkami czy to sportowymi czy artystycznymi na które w domu nigdy nie brakowało kasy, z ciekawością świata rozbudzoną podróżami i może swoim biznesem rozkręconym dzięki znajomościom i pieniądzom rodziców.

   Ale tak tata tyrający w fabryce i interesujący się piciem piwka po pracy przed telewizorem, oraz niepracująca madka spędzająca dzień na serialach to lepsza rodzina, bo normalna :)

  •  

   @h_plus tylko czekać aż jakiś tęczowy wyskoczy zaraz z tym ich hurr durr nie, lepiej żeby siedziało w bidulu niż miało kochających opiekunów..

  •  

   @Corranh Jak się dzieciaka uczepią to się przyczepią nawet do krzywych palców u stóp także to nie jest wykładnik. Chodzi o to, że ... A dobra, nie mam czasu. Potem przeczytam ten Twój wykład.

  •  
   K...........a

   +2

   @alonso117: tak jak syn heteryka alkoholika. Albo dziecko z domu dziecka.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   heheszki ale taki dzieciak nieźle musi być gnębiony w szkole

   @alonso117: I po to właśnie niektórzy chcą nauki elementów ideologii LGBT w szkołach.

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @fortune_teller: Stwierdzam fakt. Co mnie atakujesz, do szkoły nigdy nie chodziłaś?

  •  

   @h_plus: wydaje mi się, że żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować dziecku odrzucenia wsród rówieśników i wyśmiewania w szkole na każdym kroku.

  •  

   @alonso117: gnębiony w szkole tylko dlatego, bo innym dzieciom ich rodzice nakładli gówna do głowy. I kto tu jest problemem?

  •  

   @Corranh: z dziesięcioma językami może odrazu? Nie każdy jest ambitny i niektórzy nawet angielskiego się w miarę w swoim życiu nie naucza. Szczególnie jeśli ktoś ma bogatych rodziców to ma raczej trochę mniej motywacji do nauki. Także popłynąłes z 3 językami.Równie dobrze może się trafić dziecko gnębione w szkole a po powrocie do domu zmuszane przez „rodziców” gejow do nauki wszystkiego co sobie wymyśla. Znam takich rodziców szaleńców, którzy drogę życiowa dziecku obrali w dniu poczęcia i nie dopuszczają myśli ze ktoś może chcieć miec czas wolny a nie tylko się uczyć. Dzięki za takie życie

  •  

   Szczególnie jeśli ktoś ma bogatych rodziców to ma raczej trochę mniej motywacji do nauki.

   @djos: Źródło: Instytut danych z chuja.

   Dzieci z bogatszych rodzin statystycznie uczą się dużo lepiej i więcej od biedniejszych.

  •  

   @Corranh: tak każda polska rodzina to patola xd wy naprawdę macie problemy z głową xd

  •  

   @macadamia: przedstaw zatem te statystki

  •  

   @alonso117: > Czy ja wiem? 100-procentowa odporność na żarty o twojej starej zła nie jest.

  •  

   @macadamia:
   Źródło: Instytut danych z chuja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Mówisz o tym, ile się uczą, a nie o tym, jaką mają motywację. Oprócz motywacji jest jednak wiele innych czynników. Chłopak z zapadłej wsi pod Grajewem jaką by nie miał motywacje będzie miał ciężko by miał lepszą edukację od chłopaka z bogatej warszawskiej rodziny

   +: djos
  •  

   @alonso117: gnębiony w szkole tylko dlatego, bo innym dzieciom ich rodzice nakładli gówna do głowy. I kto tu jest problemem?
   @agaciksa: no nie bardzo to zasługa rodziców, nawet jeśli dziecko nigdy nie słyszało o gejach i lesbijkach to czuje obrzydzenie gdy takie dwie osoby się przytulają lub całują, to całkowicie powszechne i naturalne, zakodowane w psychice deafultowo

  •  

   @Michotok: Przecież geje zawsze mają kasę, bo nie mają kobiety która przepierdala na kosmetyki i ubrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: Orzysko
  •  

   @djos: Trochę się spieszę, więc łap tylko artykuł w gazecie który parafrazuje naukowy:
   https://www.theguardian.com/education/2010/feb/15/poor-children-behind-sutton-trust
   http://theconversation.com/why-do-poor-children-perform-more-poorly-than-rich-ones-39281

   Plus kilka cytatów:

   Research has shown that children of poorer parents display substantially worse math and reading skills by the time they start grade school.
   The vocabulary of children from the poorest backgrounds lags more than a year behind that of their classmates from richer homes

  •  

   @Daleth2202: xD co Ty... Przecież chłopczyk widzi, że tata go przytula i uważa, że to całkowicie normalne. Widzi też jak ludzie siebie wzajemnie przytulają - babcia mamę itd. Dzieci w przedszkolu bez zająknięcia chodzą na spacerek za rączkę z osobą tej samej płci.
   Jest to zakodowane w Twoim uprzedzeniu, a nie w psychice dziecka.
   A już też widzę jakichkolwiek rodziców którzy się obściskują przy dziecku, fajnie miałeś na chacie. No i widze też tych złych homoseksualistów, którzy widząc dzieci z przedszkola na spacerze rzucają się na siebie a wtedy te dzieci zaczynają wszystkie wymiotować xDDDDDDDD Albo jak dziecko jedzie do dziadków i na widok ojca który przytula dziadka na powitanie zaczyna rwać włosy z głowy, kalosze latają nad załadowanym pustymi słoikami passatem, olaboga, co to się nie dzieje!

  •  

   @h_plus wolę gejów z Bo geje to spoko ludzie , niż katolibam I cebulactwo

   +: mavierk
  •  

   These studies reveal that children raised in same-sex parent families fare just, as well as children raised in different-sex parent families across a wide spectrum of child well-being measures: academic performance, cognitive development, social development, psychological health, early sexual activity, and substance abuse.

   @Michotok: mylisz się

   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4091994/

  •  

   @Michotok: lol, jak ja mialbym nasladowac rodzicow jak bylem maly to bylbym niezlym pojebem

  •  

   @pawel_187 Wybacz, ale nie uznaję tego, ciekawi mnie próba ilościowa na jakiej to badali i jakie aspekty badali. Nie od dziś wiadomo, że człowiek uczy się przez naśladowanie rodziców, kolegów, idoli, myślę że każdego z nas to dotyczy. I chociażby to może być szkodliwe dla dziecka

  •  

   @Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka zapewne ich naśladujesz w jakimś stopniu, ale jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, albo uczysz się na ich błędach i starasz się to wyzbyć

  •  

   w większości krajów

   @alonso117: W większości krajów ludzie są gnębieni z różnych powodów. Bo ktoś jest gejem, bo ktoś ma długie włosy, bo ktoś je pączka prawą ręką, bo ktoś je lizaka truskawkowego, bo ktoś ma białe sznurówki, bo ktoś ma krzywy nos itd. Powód zawsze się znajdzie, ale to nie oznacza, że homoseksualiści są na czyimkolwiek celowniku, pomijając muzułmanów.

  •  

   @lewoprawo i co to zmieni? Moze być jeszcze gorzej tylko. Propaganda zawsze wywołuje opór.

  •  

   i co to zmieni? Moze być jeszcze gorzej tylko. Propaganda zawsze wywołuje opór.

   @Shaggy_dg: Nie da się przenieść przez tłum pochodni oświecenia, nie osmalając brody temu i owemu.

   Niestety nie pamiętam, czyj to cytat.

  •  

   I po to właśnie niektórzy chcą nauki elementów ideologii LGBT w szkołach.
   @lewoprawo: Tak, dzieciaki w podstawówce potrafią wysmiac za pszczólkę Maję na zeszycie, czy różowy długopis. Jesli kazdy chlopak ma niebieski, czarny dlugopis a ty rozowy to istnieje spora szansa, że zostaniesz wysmiany. To samo z dlugimi wlosami, wiec nie ma co łudzic sie, że jak dowiedzą sie o dwoch ojcach/matkach to nie bedą się śmiac i edukowanie o LGBT raczej tu nie pomoze, jesli na lekcji przyrody smieją sie ze słowa „penis” to takie dzieci nie wezmą tego na powaznie.

  •  

   @lewoprawo a co ma homopropaganda z oświeceniem wspólnego? To ze ktoś lubi jak go kolega żądli w dupkę to jego prywatna sprawa i nie powinien o tym mowić publicznie. A już tym bardziej indoktrynować dzieci. Szkoły mają wpajać wiedzę ogólną, a nie światopgląd. Niezaleznie czy prawy czy lewy

  •  

   i nie powinien o tym mowić publicznie.

   @Shaggy_dg: Czyli jesteś przeciwnikiem wolności słowa?

  •  

   @agaciksa: jeśli babcia mamę przytula w twojej rodzinie tak jak mąż żonę to lepiej się od nich zdystansuj bo już nie widzisz różnicy pomiędzy takimi relacjami. zastanawiam się czy jest sens tłumaczyć ci o co mi chodziło ale z tego co widzę to raczej do ciebie nie trafi. to że geje są wstrętni wynika po prostu z natury która dąży do przedłużenia gatunku. jeśli ktoś się oswoił z widokiem gejów to może go to nie brzydzi, ale powinien być obrzydzony (o ile zachował resztki normalności) na myśl że sam miałby tak robić z facetem.

  •  

   @Daleth2202: tak, bo mąż żonę przy dziecku łapie za dupsko i wsadza głowę w cycki robiąc motorówkę. Weź skończ trolować xD Z natury wynika też to, że jak widzisz płodną samice to się na nią rzucasz i dążysz do zapłodnienia jej, robisz tak i jeszcze jesteś na wolności panie "z natury"? xD

  •  

   @lewoprawo Goebbels też tylko kozystał z wolności słowa xD nie wszystko jest czarne lub biale. Mnie to osobiscie nie dotyczy, ergo nie obchodzi. Ale środowiska lgbt najwiekszą krzywde robią sobie przez własne zachowanie. Nikt normalny nie ma nic do zwykłych gejów czy lesbijek, zato masa ludzi nienawidzi lesb i pedałów.

  •  

   @h_plus: A co chcą go tam sprzedawać dla innych homoseksualistów?

  •  

   Plus prawdopodobnie, dziecko będzie miało problemy psychiczne, bo naśladują swoich rodziców, to raz a dwa że względu na rówieśników. Nie jest to regułą, ale jest wielce prawdopodobne. Dlatego, jeżeli adopcja to w ostateczności.

   @Michotok: nie

   heheszki ale taki dzieciak nieźle musi być gnębiony w szkole

   @alonso117: wykopki chyba wiekszosci do patusiarskich szkol uczeszczaly. W sumie to wiele wyjasnia

  •  

   @lewoprawo nie moge edytowac. Wiec napisze tu. Propos wolnosci słowa, nie moze ona koegzystować z polityczną poprawnoscią. Z samej zasady sie wykluczają

  •  

   @Shaggy_dg:

   Nikt normalny nie ma nic do zwykłych gejów czy lesbijek, zato masa ludzi nienawidzi lesb i pedałów.

   No chyba jednak sporo "normalnych" coś do nich ma, skoro ten komentarz ma najwięcej plusów w tym wątku:

   heheszki ale taki dzieciak nieźle musi być gnębiony w szkole

   Bo wszyscy wiemy, że tak by w Polsce było. Taki dzieciak ani nie obnosiłby się z nachalną propagandą LBGT, ani sam nie byłby homoseksualistą, ani jego przybrani rodzice nigdzie by nie manifestowali swojej ideologii.
   A jednak byłby gnębiony w szkole.

   I nie zgodzę się, że przecież to są dzieci, więc będą się śmiały z czegokolwiek. Dzieci przede wszystkim powtarzają po rodzicach. Jeśli nie nasłuchają się od dorosłych, że "lol kurwa 2 pedałów chce mieć dziecko", to do głowy im nie przyjdzie, że to coś nienormalnego i można to wytykać.

  •  

   @Shaggy_dg: Wiem, dlatego też nie jestem fanem politycznej poprawności.

  •  

   @lewoprawo i myślisz, że one pomogą? Hmm trzeba by jeszcze takie ideologie o grubych, rudych, biednych, innych, z śmiesznymi nazwiskami, imionami etc...
   @agaciksa rodzice w cale nie musieli niczego "nakłasc" dzieciakom do głów, wręcz przeciwnie.

  •  

   @agaciksa: nie rzucam się na samice bo do ludzkiej natury należy posiadanie rozumu i wolnej woli a nie kierowanie się samym instynktem. no w normalnej rodzinie rodzice czasem się obejmują i dają buzi, nie liżą se migdałków przy dzieciach ale normalnie okazują sobie czułość na co dzień.
   to geje się kierują swoim wypaczonym instynktem i popędem bo nie patrzą na to że takie relacje są sprzeczne z naturą (pd razu mówię że to że zwierzęta tak robią to znaczy że homoseksualizm występuje w przyrodzie, ale nie że jest częścią ich natury, raczej jej zniekształceniem, z resztą odwoływanie się do zwierząt to słaby argument...)

  •  

   @Corranh: ja bym jednak wolał być wychowywany przez rodziców niż przez parę obcych ludzi nieważne jak bogaci i inteligentni by nie byli.

  •  

   i myślisz, że one pomogą?

   @joyko: Porównując podejście do homoseksualizmu na Zachodzie, a w Polsce, to tu nawet nie ma nad czym myśleć.

  •  

   @Daleth2202:

   nie rzucam się na samice bo do ludzkiej natury należy posiadanie rozumu i wolnej woli a nie kierowanie się samym instynktem

   to geje się kierują swoim wypaczonym instynktem i popędem bo nie patrzą na to że takie relacje są sprzeczne z naturą

   no to się zdecyduj w końcu czy ludzie kierują się rozumem i wolną wolą czy naturą i instynktem, bo sam już sobie zaprzeczasz :)

  •  

   @lewoprawo a jak z podejściem na zachodzie i u nas do grubych i rudych? Chyba podobnie,nie? A mimo wszystko dzieci w szkołach z takich się śmieją...
   A jak z ludźmi chorymi? Chyba również podobnie jak na zachodzie, tzn nikt dorosły nie zwraca na to uwagi, traktujemy ich jak normalnych członków społeczności, prawda?
   To czemu dzieci za takowymi krzyczą, wyzywaja, pokazują palcami?

  •  

   tylko czekać aż jakiś tęczowy wyskoczy zaraz z tym ich hurr durr nie, lepiej żeby siedziało w bidulu niż miało kochających opiekunów..

   @WiesniakzPowolania: To trzeba być tęczowym żeby stwierdzić coś tak oczywistego? xD

   @Michotok: @alonso117: Od kiedy zwykła patologia jest argumentem, a nie problemem który powinien być rozwiązany? We współczesnej Polsce jasne, że takie dzieci miałyby przejebane u rówieśników, ale to przecież wina rodziców i społeczeństwa. I to się powinno przede wszystkim zmienić. Jakby wszyscy w tym temacie wyluzowali, kryptopedały od homofobii czy hasełek o homopropagandzie wyszły z szafy to na pewno wszyscy byliby szczęśliwsi, zarówno pedały jak i niejedno dziecko które dzisiaj dorasta w bidulu.
   Te bzdury o naśladowaniu rodziców to już chyba ktoś adekwatnie podsumował. Mówimy tu o kwestiach z zakresu orientacji seksualnej, ty jak byłeś dzieckiem i widziałeś jak tata daje buziaka mamie też się potem rzucałeś na koleżanki w szkole? Dziecko rozwija się swoim własnym trybem i nie polega to na ślepym naśladownictwie. Bo nie wiem na czym ma tu polegać problem, sugerujesz że dziecko dwóch tatusiów zacznie macać kolegów czy o co chodzi? xD

  •  

   @Michotok
   @alonso117 nie no przecież wiadomo że w bidulu rozwija się prawidłowo i nikt z niego nie szydzi xD

  •  

   @Elaviart a co w tym jest oczywistego poza tym że to oczywista bzdura?

  •  

   @WiesniakzPowolania: Oczywistą bzdurą jest to, że dziecko byłoby szczęśliwsze mając kochających opiekunów niż dorastając w bidulu? Ty tak serio? xD

  •  

   że względu na rówieśników

   @Michotok:

   heheszki ale taki dzieciak nieźle musi być gnębiony w szkole

   @alonso117: Najdebilniejszy argument, zgodnie z którym powinniście być też przeciwko małżeństwom rudych ludzi.

  •  

   @joyko: Porównujesz to do cech fizycznych, które od razu rzucają się w oczy. Potrafiłbyś w jakimś kraju to dopuszczającym pojechać do szkoły i odróżnić, które dziecko ma heteroseksualnych, a które homoseksualnych rodziców?
   Bo ja od razu Ci wskażę, które są grube lub rude. Więc tutaj dzieci same widzą "nienormalność", z której można się śmiać i nie potrzebują do tego zachęty dorosłych.

  •  

   @lewoprawo: można użyć latarki, jest nowocześniejsza. Ale wtedy cytat nie brzmi już tak dobrze.

  •  

   @h_plus: mówiąc że będzie gnębiony w szkole dajemy na to przyzwolenie. Nie można dopuszczać argumentacji która toleruje przemoc.

  •  

   @alonso117: ah, wiec zamiast zmieniać zjebane społeczeństwo, które jest gotowe prześladować dzieciaka tylko za to, że został adoptowany przez parę gejów, lepiej zabezpieczać dzieciaki przed prześladowaniem, poprzez uniemożliwianie adopcji homoseksualistom? Jasne, lepiej żeby dzieciak był gnojony, bo mieszka w bidulu, niż żeby dostał szansę na normalne dzieciństwo. Yay.

  •  

   @Michotok: Tak, dzieci ludzi heteroseksualnych nie są gejami, nigdy, wszyscy homoseksualiści się wzięli z kapusty. Jeśli takie przekonanie będzie w tym zjebanym społeczeństwie to dzieci adoptowane przez pary homo będą miały przejebane w szkole, bo mają takich kurwa rodziców jak Ty. Dzbanów. Orientacja nie wynika z socjalizacji, odbiór "inności" - tak, i jeśli masz rodzica dzbana co pierdoli trzy po trzy to będzie ciężej wyjść na ludzi.

  •  

   @Elaviart w ośrodkach adopcyjnych czeka masa zwykłych par heteroseksualnych ,po weryfikacji,kursach itp. Dla nich nie ma dzieci.Bo te co są w bidulu są albo obarczone "wada prawna" - czyli biologiczni rodzice nie zrzekli się lub nie zostali pozbawieni praw rodzicielskich albo są tak pokiereszowane że nie dają rady funkcjonować w rodzinie lub wymagają stałej opieki.
   Ten wasz argument jest z dupy bo dzieci możliwych do wzięcia za bardzo NIE MA .A jak są to jest masa chętnych ,normalnych rodzin.
   A poza tym dziecko to nie jest zabawka do zaspokajania czyichś wydumanych praw.Wystarczajaco już są skrzywdzone żeby im dokładać traumy.Juz samo takie podejście w ktorym nie bierze się najpierw dobra dziecka pod uwagę dyskwalifikuje takie pary na starcie.

  •  

   @h_plus "rodzicuw" serio, nawet mnie to razi a błędami wale jak z karabinu.

  •  

   @h_plus: skąd się wziął ten głupi stereotyp że jak gej, to zarabia porządnie pieniądze? Jak pracowałem na lotnisku to było kilku w dziale pasażerskim i kilku stewardów, tylko o takich się nie mówi...

  •  

   @WiesniakzPowolania: Nie mówimy tutaj o żadnych realiach, tylko bardzo prostym i oczywistym stwierdzeniu - dziecko będzie szczęśliwsze mając kochających opiekunów, niż dorastając w sierocińcu i nie trzeba być żadnym "tęczowym" by to wiedzieć.
   Twoja nagła zmiana i rozwinięcie wybranej kwestii jest bardzo wymowna. Prawie jak ta liczba mnoga xD Takie niezbyt bystre lemingi powinny być jakoś oznaczone, może jakimś symbolem przy nicku czy coś. Bo tak człowiek myśli że ma z kim dyskutować, a tu wychodzi takie niedorzeczne, rozwleczone gówno.

  •  

   @Elaviart a cos merytorycznego do powiedzenia masz czy tylko wyzwiska? Szerzenie takiej idei nie dość że jest nierealne to jeszcze w dodatku niebezpieczne dla dzieci a to ich dobro jest i będzie najwazniejsze.To nie są zabawki

  •  

   @lewoprawo ale wiesz czym sie rozni gej od pedała? Bo to jest bardzo istotne. Tak samo jak nie kazdy Polak to polaczek, czarny to czarnuch czy liberał to lewak.

  •  

   @h_plus: - Mamo, zrób mi kanapkę!
   - To, że sypiam z Twoim ojcem, nie oznacza, że możesz mówić do mnie 'mamo'!
   - To jak mam mówić???

   pokaż spoiler Normalnie, Andrzej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Corranh: z dziesięcioma językami może odrazu? Nie każdy jest ambitny i niektórzy nawet angielskiego się w miarę w swoim życiu nie naucza. Szczególnie jeśli ktoś ma bogatych rodziców to ma raczej trochę mniej motywacji do nauki. Także popłynąłes z 3 językami

   @djos: Z Niczym nie popłynąłem, to był przykład, nie musi tak być zawsze, ale rodzice czy tam opiekunowie, którzy rozumieją wartość edukacji i ktrórzy mogą sobie pozwolić na prywatne lekcje dają znacznie większą szansę. Również jeżdżenie po świecie i możliwość wykorzystania języków to potężna motywacja, a zagraniczne obozy językowe dają znacznie więcej niż lata nauki w szkole.
   W dodatku z tą motywacją to moim zdainiem uprwiasz takie myślenie biednego jak by to było jak by był bogaty i nic by nie musiał. Z moich obserwacji ( a spora część moich znajomych wywodzi sie z bogatych jak na polskie warunki rodzin) wynika, że tendencja jest przeciwna. Ludzie których rodzice więcej osiągnęli są ambitniejsi. Nawet lans w takich środowiskach wbrew temu co się wydaje nie polega tylko na tym kto dostał lepszy samochód , ale też na tym kto dostanie się na lepsze studia czy staże.

   Równie dobrze może się trafić dziecko gnębione w szkole a po powrocie do domu zmuszane przez „rodziców” gejow do nauki wszystkiego co sobie wymyśla. Znam takich rodziców szaleńców, którzy drogę życiowa dziecku obrali w dniu poczęcia i nie dopuszczają myśli ze ktoś może chcieć miec czas wolny a nie tylko się uczyć. Dzięki za takie życie

   @djos: Może, wszystko może tylko statystyki są takie, że biedę się dzieciczy. Rzeczywistość jest taka, że do rozwoju potrzeba środków. Największe szanse się ma jak rodzice są zamożni i przy okazi kumaci. To nie gwarancja, a sznsa i o tym rozmawiamy. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Osobiście myślę, że w przypadku adopcji najgorszą przeszkodą są w wielu przypadkach własne geny tych dzieici. Niestety, ale większość sierot to nie są dzieci, którym cała rodzina zginęła w wypadku samochodowym tylko wywodzą sie z patologii, a ta patologia mogła się stać patologią nie tylko wyniku wpływów środowiskowych.

  •  

   @WiesniakzPowolania: Co merytorycznego można mieć do powiedzenia w czymś tak prostym i jasnym jak to, że dziecku lepiej posiadać kochających opiekunów niż dorastać w sierocińcu? xD Jaką ideę ja tutaj szerzę, że dziecku lepiej z rodzicami niż bez nich? I co masz na myśli pisząc o niebezpieczeństwie dla dzieci? Ty z tych niepewnych, którzy myślą że dziecko czy dorosły może stać się pedałem od widoku pedała?

   To samo z wytknięciem tych pospolitych debilizmów jakie występują w twoich wypowiedziach, tutaj też celem jest napiętnowanie tej patologii, a nie merytoryczna dyskusja, bo i o czym? Nie trzeba być tytanem intelektu by wiedzieć że takie automatyczne szufladkowanie jako "tęczowi", albo jacyś nieokreśleni "oni" urąga ludzkiemu rozumowi.

  •  

   ale wiesz czym sie rozni gej od pedała?

   @Shaggy_dg: A wiesz, że sam fakt, iż zadajesz takie pytanie, dla niektórych jest równoważny z tym, że szerzysz lewacką homopropagandę i ideologię LGBT?

  •  

   @Corranh: tak każda polska rodzina to patola xd wy naprawdę macie problemy z głową xd

   @gnt_1: A gdzie ja tak napisałem?

  •  

   @Elaviart partnerzy/opiekunowie to nie to samo co rodzice lub para hetero .Choć z założenia do adopcji są dopuszczane małżeństwa.
   Argument że dziecku lepiej jest z dupy bo takich dzieci NIE MA którym można by zrobić lepiej.Co już chyba wyjaśniłem.
   A niebezpieczne jest dla tego ,że żadna tęczowa para nie jest w stanie dostarczyć niezbędnych do prawidłowego rozwoju obu wzorców płci. Zawsze braknie pierwiastka męskiego lub żeńskiego.
   Pieniądze tego nie zastąpią ( choć to też argument z czapy - bo teczowi kasę mają a heterycy to tylko bieda i patologia). Prawidłowy rozwój psychiczny jest jednak najważniejszy.
   I nie mówię tu o tym że się "zarażą pedalstwem" co widzę chętnie chciałbyś mi przypiąć tylko o tym ,że bez matki dziecko będzie miało problem z bliskością,a bez ojca z asertywnoscią.To oczywiscie w dużym uproszczeniu.

  •  

   @h_plus: ale festiwal spierdolenia i hipokryzji, nic nie mam do powiedzenia, pozdrawiam

  •  

   Ale tak tata tyrający w fabryce i interesujący się piciem piwka po pracy przed telewizorem, oraz niepracująca madka spędzająca dzień na serialach to lepsza rodzina, bo normalna :)

   @Corranh: to nie jest normalna rodzina i solidna wiekszosc rodzin w Polsce tak nie wyglada i nie funkcjonuje

  •  

   @barnejflinston słuchaj no kolego, ja Cię nie obrażałem od dzbanów. Po prostu wyobraź sobie dziecko które bardzo dużo wchłania nawyków i widzi całujących się rodziców czy przytulających i potem będzie to przenosiło do szkoły, inne dzieci nie będą się czuć komfortowo i zaczną je atakować, tyle w temacie. Owszem homo są i będą i nie ma co ich szykanować, ale dziecko hetero wychowane przez gejów czy lezby będą miały rysy na psychice i nie róbmy z tego czegoś normalnego ! Dzbanie

  •  

   @WiesniakzPowolania: Na czym polega różnica? Para homo może być tak samo kochająca i odpowiedzialna co hetero, to przecież nie jest inny gatunek człowieka, emocjonalne potrzeby w zakresie rodzicielstwa mają dokładnie takie same.
   Jedyny problem w tym temacie polega na negatywnej reakcji otoczenia. Gdyby w społeczeństwie nie było np. kryptopedalstwa objawiającego się agresywną homofobią czy bardziej racjonalnych uprzedzeń o innym podłożu - a więc patologii, którą w wielu państwach udało się wraz z rozwojem wyeliminować to na czym miałby polegać problem?

   żadna tęczowa para nie jest w stanie dostarczyć niezbędnych do prawidłowego rozwoju obu wzorców płci. Zawsze braknie pierwiastka męskiego lub żeńskiego.
   Nie jest to problem uniemożliwiający prawidłowy rozwój i wychowywanie, co wiadomo przecież na podstawie dzieci wychowywanych bez jednego z rodziców. Przypominam, że alternatywą jest dorastanie w sierocińcu bez żadnych rodziców. BTW. Pomijam to twoje powtarzanie że takich przypadków nie ma bo bez znaczenia dla dyskusji więc spróbuj o tym zapomnieć.

   I nie mówię tu o tym że się "zarażą pedalstwem" co widzę chętnie chciałbyś mi przypiąć
   Zasugerowałem ci odpowiedź, ponieważ jak zwykle w takich przypadkach bardzo opornie idzie ci wskazanie konkretnego problemu czy zarzutu. Przecież oprócz tego, że dziecku dwóch pedziów będzie brakowało matki, tak samo jak dziecku samotnego ojca czy dużo lepiej niż dziecku z sierocińca to niczego więcej nie przedstawiłeś.

  •  

   @Corranh: to nie jest normalna rodzina i solidna wiekszosc rodzin w Polsce tak nie wyglada i nie funkcjonuje

   @gnt_1: Sformułowania "normalna" używają konserwatyci w rozumieniu heteroseksualna i tylko w tym kontekście zostało to napisane. Często spotykana narracja jest taka, że strasznym problemem jest mieć dwóch tatusiów, a ja tylko pokazuje, że dużo większym problemem jest brak perspektyw, niż płeć rodziców. To oznacza ni mniej ni więcej tylko tyle, że para dobrze sutuowanych i wkształconych gejów powinna mieć pierwszeńśtwo do adopcji przed przypadkiem takiej hipotetycznej rodziny, a jak wiemy jest odwrotnie. BTW zasadniczo mam gdzieś prawa gejów. Interesuje mnie kwestia czysto praktyczna.

   To co opisałem to zresztą nie był przykład żadnej patologii. Może nie większość ale duża część rodzin w Polsce tak wygląda i nie jest to żadna patologia. Tu chodziło o ograniczone perspektywy i niewielką ilość pmomocy w rozwoju dzieci jaką część rodziców (często nawet nie ze swojej winy) może zaoferować dziecku. Ja nie twierdzę, że należy tym rodzinom pozabierać dzieci, tylko, że jeśli szuka się kogoś do adopcji to bardziej niż na płeć powinno się patrzeć na perspektywy dziecka w danej rodzinie.

  •  

   @Michotok: odwróć sytuację. Dziecko homo wychowywane przez hetero przenosi do szkoły rysy na psychice i "nie róbmy z tego czegoś normalnego". Las pełen dzbanów.

  •  

   @3edcvfr4 dzieci są wredne i będą i rudzi też mają ciężko, chyba że zaprzeczysz?

  •  

   @KochanekAdmina myślę że mimo wszystko dzieci w bidulu wyjdą z mniejszą skazą niż dzieci wychowane przez homo. Jak homo chcą mieć dzieci niech zgłoszą się jako wolontariusze do domów dziecka.

  •  

   @Michotok: a ja myślę że jesteś kryptogejem, więc tak jest. Dzieci się nie robią wredne same z siebie, uczą się od rodziców negowania odmienności, albo jej akceptacji. Im więcej lasu w rodzicach, tym więcej lasu w potomkach

  •  

   @Elaviart nie mówię o ślepym naśladowaniu, ale nie zaprzeczysz że takie coś istnieje. Później prawdopodobnie takie dziecko będzie miało problemy w związkach, bo będzie mu brakować wzorców. Owszem tolerancja powinna się zwiększać i myślę że tak się dzieje, powoli, ale się dzieję, ale nie chciałbym żeby to się działo kosztem wychowania dzieci. Co do dzieci to niestety są one okrutne i jak śmiały się z rudych, grubych, słabych, tak dalej niestety będą to robić, czasami rodzice nie mają na to wpływu.

  •  

   @Michotok: nie zaprzeczę że takie zachowania mają miejsca, ale totalnie się nie zgadzam (mam psycholożkę w domu z dużym doświadczeniem jeśli chodzi o dzieci - kilka lat w ośrodku adopcyjnym, też mi otwierała oczy na proces socjalizacji dzieci), rodzice mają wpływ, tak jak i środowisko, im więcej tolerancji w rodzicach tym więcej tolerancji w środowisku, mniej problemów z odmiennościami i generalnie mniej lasu.

  •  

   @Elaviart no z tymi normalnymi dziećmi wychowanymi przez jednego rodzica to nieźle pojechałeś. Praktycznie każdy wychowany w niepelnej rodzinie cierpi na jakieś mniejsze lub większe problemy psychiczne bądź braki emocjonalne.Wiec to argument zdecydowanie przeciw niż za.
   Mam wrażenie że rozmawiamy na różnych poziomach. Ty z filozoficznego i idealistycznego poziomu w zupełności oderwanego od rzeczywistości, a ja swoje poglądy opieram na realiach i badaniach.Ja zyję na niedoskonałej ziemi ,a ty w idealnym świecie istniejącym tylko w twojej głowie.
   I normalnie wzruszylbym ramionami bo poniekąd na poziomie idealistycznym masz rację ale jednak w grę wchodzi dobro zupełnie prawdziwych i realnych ludzi.Skrzywdzonych już raz dzieci.I tu niestety muszę protestować i sprzeciwiać się takim pomysłom i eksperymentom.

  •  

   @barnejflinston czyli jednak naśladują rodziców? A no wpływ grupy bierzesz pod uwagę? Albo zagrożenie ze strony rówieśnika, który zachowuję się nienaturalnie w stosunku do tej samej płci w skutek podpatrzonych zachowań u opiekunów?
   Wychowanie dzieci przez homo wyrządzi szkody dziecku, może mniejsze niż patologia, ale i tak. Koniec tematu

  •  

   @Michotok: Tak, naśladują rodziców, dlatego w Polsce nie ma homoseksualistów, bo niemożliwym jest urodzenie dziecka przez parę homo a adopcja jest nielegalna. Orientacja seksualna to nie widzimisie i w jej determinacji wpływy środowiskowy/wychowanie są zerowe. ZERO CZAISZ. I nieważne czy dziecko wychowywane przez homo czy hetero powinno być uczone o szacunku do drugiego człowieka, o granicach w interakcjach międzyludzkich itd. Tobie się wydaje że jak młody człowiek jest homo to na siłę coś będzie robił? Ile nastolatek obmacałeś bez ich zgody bo Twoi rodzice byli hetero i wyniosłeś to z domu? Pewnie żadnej, bo takie wartości wyniosłeś z domu, niezależnie od orientacji rodziców

  •  

   @h_plus zawsze mnie fascynuje, że niektórzy uważają, że psychika dziecka będzie w lepszym stanie, gdy będzie ono w domu dziecka niż po zaadoptowaniu przez homoseksualistów XD

  •  

   @lewoprawo: ale gdy sie dowiedza, ze to dziecko "pedałów" to tez nie potrzebuja do tego zachety rodzicow. Rodzice tutaj maja malo do gadania. Nawet upominanie dzieci moze miec odwrotny skutek.

  •  

   @DziewczynaMirka: Jakoś nie za bardzo chce mi się wierzyć że dom dziecka jest gorszy niż janopawlenie przez rodziców adopcyjnych

  •  

   @Corranh: no sorry ale ojciec pijący i matka bezrobotna to jest juz dysfunkcjonalna rodzina i na pewno nie jest tak że duża część rodzin w Polsce tak wygląda. Tak samo budowanie obrazu że większość gejów to niby dobrze wykształceni i bogaci ludzie jest kłamstwem bo tak po prostu nie jest a twoja wypowiedź dokładnie to sugerowała, zresztą nie tylko twoja bo to jest jakaś popularna ostatnio narracja wśród osób spod znaku tęczy xd

  •  

   @h_plus: trzeba tez wziac pod uwage, ze homoseksualisci maja bardzo duzo partnerow seksualnych, wiec na pewno wieksze ryzyko niz przy heteroseksualnym, ze sie rozpadnie

  •  

   @gnt_1: Daleko mi do osób z pod znaku tęczy. Moja teza jest taka: lepiej sytuowani rodzice >> hetero rodzice.

   Nie oceniam proporcji patologii w rodzinach hetero, ani bogactwa rodzin homo. Ni na ten temat dyskutujemy.

   BTW piwo przed tv to nie jest alkoholizm i patologia. To jest zwyczajnie mało ambitny pomysł na wolny czas. Niepracująca Grażyna to też nie jest patologia tylko matka polka bez większych ambicji

  •  

   @barnejflinston ja nie mówię że dziecko będzie homo, bo zostało wychowane przez homoseksualistów. Twierdzę że takie wychowanie pozostawia rysy na psychice i taki człowiek będzie miał później problemy w związku. Gdybyśmy żyli w idealnym świecie to może by tak było, ale sam pamiętam jakie są dzieci.

  •  

   @WiesniakzPowolania: No i sam widzisz - nic poza tym "brakiem wzorców", czyli niedorzecznością w kontekście porównania pomiędzy dzieckiem samotnym, a posiadającym choćby jednego rodzica. Nie wiem na czym oparłeś swoje przeświadczenie o problemach psychicznych osób wychowywanych przez samotnego rodzica, jakoś nie zauważyłem takiej zasady, a całkiem sporo takich osób poznałem.
   Kilkukrotnie powtórzone, konkretne pytanie, a odpowiedzi brak, zamiast tego rozpisałeś się nie wiadomo po co o swoich fantazjach względem mojej osoby i poziomów, jakby to miało kogokolwiek interesować.
   Tak, wiem, że tu chodzi o dobro dzieci, powtarzasz to w każdym wpisie. Ale nadal zero o tym dlaczego to dobro miałoby być zagrożone tym, że dziecko miałoby rodziców tej samej płci zamiast żadnego.

   @Michotok: Ależ zaprzeczę - ba, przecież dopiero co to zrobiłem xD Rozwój i wychowywanie człowieka nie opiera się na naśladownictwie.
   A jeśli chodzi o okrucieństwo dzieci to jak wspominałem, w państwach w których możliwa jest adopcja przez homoseksualistów jakoś taki problem nie występuje. Z prostego powodu - nie jest to nic niezwykłego i samo istnienie innych orientacji nie stanowi samo w sobie czegoś negatywnego.

  •  

   @Elaviart: Ludzie boją się nieznanego i powtarzają utarte schematy bo "tak mje się wydaje śfagier i tak jest".

  •  

   @Elaviart opiera się na naśladowaniu. Wątpię żeby tolerancja brała się z możliwości adopcji dzieci przez homoseksualistów. Jak zgadzam się z tym, że można i trzeba uczyć tolerancji to uważam że nie powinno się pozwolić homoseksualista na adopcję.

  •  

   Wątpię żeby tolerancja brała się z możliwości adopcji dzieci przez homoseksualistów.
   @Michotok: Skąd w ogóle taki absurdalny pomysł? xD

   opiera się na naśladowaniu
   To pytanie jakim sposobem ludzie różnią się od swoich rodziców? No i co to w ogóle ma do omawianego zagadnienia, twoim zdaniem takie dziecko naśladując rodziców-pedałów samo wyrośnie na pedała? xD

   No to, że nie powinno się pozwolić na adopcję to powtarzasz od pierwszego komentarza pod tym wpisem. Dyskusja dotyczy jednak tego dlaczego i co w tym złego? Pomijając tutaj argument z wyśmiewaniem przez rówieśników, czyli patologią która sama zniknie wraz z rozwojem kraju, tak samo jak w innych.

  •  

   @Elaviart 1. tak napisałeś, więc sobię Sam odpowiedz.
   2. Opiera się, ale oczywiście nie w 100%.
   Powtórzę kolejny raz, że nie chodzi o orientację, a o rysy na psychice i późniejsze problemy w związku z powodu wychowania przez homo. . I z tego samego to jest złe

  •  

   @Corranh: no codzienne piwo po pracy i niepracująca matka to już zalatuje pato trochę moim zdaniem ale ok różne standardy są w tej kwestii

  •  

   @Michotok: W którym miejscu coś takiego napisałem?
   Co to w ogóle znaczy "rysy na psychice" i skąd one mają pochodzić u dziecka wychowywanego przez kochających rodziców tylko dlatego że są tej samej płci?

   Dlaczego każdy negatywnie nastawiony do takich tematów ma takie straszny problemy z odpowiedzią? Musi być dopytywany po dziesięć razy, trzeba mu co drugie zdanie doprecyzowywać i tłumaczyć? Wygląda jakbyś sam nie wiedział o czym tak naprawdę mówisz - "to jest złe bo tak", "takie dziecko będzie miało rysy bo tak", "będzie z nim źle".
   Pod tym względem już wolę religijnych fundamentalistów, bo to u nich grzech, ich bóg tego nie lubi i koniec tematu.

   +: Corranh
  •  

   Wolałbym być adoptowany przez gejów

   @Corranh: Powiedz mi kurwa, ze trollujesz...

  •  

   @Corranh: co ty piszesz gościu xDD
   Przecież geje to nie są jacyś ludzie sukcesu, to po prostu typy, które dymają mężczyzn, a nie kobiety. Znam znacznie więcej rodzin hetero, gdzie wypłaty są większe niż dwukrotnosc tego o czym pisze ten ułom tworzący te obrazki, niż takich, gdzie zarabia się najniższą krajową
   A to że to gówno ma 900 plusów to pokazuje jak tępe są neuropki

  •  

   @KarolinaAgata: nie słyszałem żeby ktoś nabijał się z dzieci alkoholika xD

  •  

   @agaciksa: albo dlatego, że dzieci same myślą. Ze mną nikt nigdy nie rozmawiał na temat tego czy gej jest fajny czy nie fajny, a i tak jak chciało się kolegę obrazić to się go nazywało pedałem. Kto mi tego nakładł do głowy?

  •  

   @h_plus: homoski nie powinny mieć praw do adopcji dzieci ich związek jest wbrew naturze i jeśli nie są w stanie sami sobie zrobić dziecka to tak samo nie powinny moc adoptować

  •  

   @ziel0ny: to bezpłodne pary też nie powinny móc adoptować idąc Twoją logiką

  •  

   @h_plus: Jaki jest % par zamożnych ułożonych gejów a jaki %tych rozbestwionych seksualnie, których jakakolwiek stabilizacja nie interesuje, zajmują się tylko orgiami?

   Jakieś liczby?

  •  

   @ziel0ny: no ale też "nie są w stanie sami sobie zrobić dziecka", jak to określiłeś

  •  

   @Shatter: A kto powiedział że są? Są różni geje. Obrazek wyśmiewa teorię że najważniejsze dla dziecka jest to żeby rodzice byli hetero. I słusznie. Gdzie Ty widzisz żeby ktoś twierdził że wszyscy geje to ludzie sukcesu?

  •  

   @MajorToJestKajor: ale nie ze względu na zdrowie tylko po prostu to wbrew naturze

  •  

   @Corranh: obrazek to śmieszna manipulacja na poziomie tvn/pis

  •  

   @denigger: Nie troluję.
   Patrzę na swoje życie, na to w jakim miejscu jestem i wiem jaki wpływ miał na to dom w którym się wychowałem.
   Moi rodzice są szczęśliwym hetero małżeństwem, ale to nie temu zawdzięczam swoją mentalność, ambicję, umiejętności społeczne, zaradność i wykształcenie. Zawdzięczam to ich poziomowi intelektualnemu i materialnemu, więc gdybym miał pecha zostać sierotą i mógł wybrać czy trafić do rodziny homo przy założeniu że tych 2 tatusiów byłoby na poziomie mojego ojca niż do losowo wybranej polskiej hetero rodziny to nie zastanawiał bym się ani sekundy. Śmieszy mnie jak ludzie jęczący że robią I Janusza za minimalną uważają że gdyby taki Biedroń adoptował dziecko to miałoby ono w życiu gorzej i za wszelką cenę trzeba do tego nie dopuścić.

   W przypadku Biedronia miałoby niestety sporą szansę odziedziczyć braki w myśleniu o ekonomii ale to już inny temat ;)

  •  
   K...........a

   0

   @Shatter: bo jesteś tępym chomofobią trollem. Widzisz to, co chcesz widzieć. Szkoda że nie chcesz sobie wyobrazić ośmioletniego dziecka idącego z piekła domu do piekła szkoły i potem na odwrót

  •  

   @MajorToJestKajor: ale nie ze względu na zdrowie tylko po prostu to wbrew naturze

   @ziel0ny: A kogo obchodzi natura?
   Wiesz co jest w zgodzie z naturą? 14latka w ciąży. To jak? Uznajemy to za normę społeczną?

  •  

   @agaciksa: Gnębiony bo inny. Dzieciaka w stosunku do osób homoseksualnych można co najwyżej wytresować na bierność. Jeśli zostawi się wszystko naturze, to będzie gnębiony, więc nie ma co zwalać na rodziców.

  •  

   @Corranh: no ok. Szanuję twoje zdanie

   +: Corranh
  •  

   @KarolinaAgata: co xD

   W ogóle co to jest "czomofobia"?

   Każdy w szkole ma wyjebane czy czyjś stary jest pijany czy nie, dopóki on sam nie jest jakiś głupi xD

  •  
   K...........a

   0

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @Corranh: a co ma 14 latka w ciąży do pedałów. Lewaki macie przezarte mózgi.

  •  

   @ziel0ny: Do pedałów nic za to dużo do nautry na którą się powołujesz. Spadaj do lasu żyć w zgodzie z naturą i nie zwracaj gitary cywilizowanym ludziom.

  •  

   @Corranh: wielki kurwa cywilizowany sie odezwał, który myśli że różni sie od zwierząt xDDD

  •  

   @Michotok: Para "normalnych" rodziców nie ma płci. Dwóch facetów, czy para mieszana, możesz mieć przez nich problemy psychiczne, jeśli są słabymi rodzicami. A taka para gejów, która zdecydowała się na adopcję, prawdopodobnie jest bardziej przygotowana na dziecko niż randomowa para hetero.

  •  

   Para "normalnych" rodziców nie ma płci.
   Bardzo ciekawe stwierdzenie.