Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do fanów Soulsów. W jedynce remastered wlasnie jestem po pokonaniu 4 króli. Gdzie isć dalej? Kojarze ze wczesniej otworzyly mi sie jakies przejscia po zdobyciu naczynia wladcy. Jedno koło Anor Londo po lewej stronie a drugie nie wiem gdzie to było? Ktoś kojarzy?

Drugie pytanie. Gram wojownikiem i mam miecz czarnego rycerza +4. Jest jakas bron lepsze od tej tego typu? Mam kilka dusz bossów i mogę ulepszyć jakieś inne bronie korzystając z tych dusz. Ktoś coś poleca dla wojownika z siła 28 i zrecznoscia 24?

#darksouls #ps4
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szoch6:
1. Jeszcze Seath, właśnie niedaleko Anor Londo.
2. Tak jak wyżej, Zweihander zaklęty na chaos i masz Gwyna na cztery hity.

A jak pokonałeś Króli z bronią +4 to gratuluję, swoją drogą. Dla wielu to najtrudniejszy boss w grze.
@szoch6 Ja tylko uzupelnie z tymi przejsciami. Do katakumb idziesz przez cmentarz w Firelink Shrine, na jego koncu jest wejscie do jaskini.

Lost Izalith jest za Queelag, pająkiem ktory bronil drugiego dzwonu przebudzenia. W wiezy z dzwonem jest wyjscie na dolnym poziomie, ktore prowadzi do ruin demonow.
@Redesekrator: W katakumbach już byłem. Dalej była Jaskina Olbrzymów to odpuściłem bo tam za ciemno było. Muszę tą broń obczaić bo akurat z niej nie korzystałem. Wedlug wiki DS powinienem teraz isc do Archwi Ksiazecych to jest to przejscie co sie odblowalo w Anor Rondo? To drugie przjescie to jest w tych demonicznych ruinach do Lost Izlith?
@Mis_Kudlacz: +4 ale miecz czarnego rycerze ktory chyba ma podstawowy damage 340 wiec daje rade. Dalej chyba nie da sie go ulepszyc dlatego pytam o inne bronie. Dla mnie to byl jeden z prostrzych bosow. Ornstein and Smough to jest dramat. Samemu nie dawałem rady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szoch6: Książęce Archiwa, Kryształowa Jaskinia jest dalej.

Można ulepszać do +5, +10 i +15. Potrzebujesz sztaby tytanitu.

Jaskinia Olbrzymów to właśnie lokacja z Nito.

Jak grasz na PS4 to mogę Ci rzucić kilka itemków.