•  

393515,02 - 14,01 = 393501,01

To jest draństwo. Właśnie zakończyłem bardzo przyjemny bieg, wchodzę do domu... a tu JEB! Wibruje budzik. Kuźwa, jest 4:35 a ja dopiero muszę się zebrać do biegania ( ಠ_ಠ)
    Mózgu, wredny z ciebie drań, na poranek dać taki #sen - żeby tuż po rozbudzeniu stracić chęć do biegu...

Nic to - zebrałem się i choć nie szło mi idealnie, to o 5:01 byłem przed domem. Znowu zawitała wiosna - temperatura wzrosła aż do 4°C, więc założyłem krótkie portki i koszulkę. Ale najdziwniejszy był stan powietrza - choć naprawdę solidnie wiało, to wszystkie airly w okolicy pokazywały #smog rzędu 130+%... Owszem, airly potrafi pomylić mgłę ze smogiem, ale tym razem o mgle nie było mowy. Koniec końców założyłem maskę - a teraz jak po biegu sprawdzam jeszcze oficjalną miejską apkę to tam są poziomy bliżej 60-80%... Sam nie wiem co myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poleciałem na trasę 14 km, czyli standard gdy trzeba kupić bułki. Początek poszedł lepiej niż zwykle, ale potem trochę straciłem parę i było już mniej więcej standardowo. Mimo to walczyłem, by utrzymać jakieś rozsądne tempo - o dziwo, mimo maski jakoś się udawało choć po pierwszym powrotnym podbiegu straciłem nadzieję na tempo w okolicach 5 min/km...

Ale jak na przedostatnim kilometrze zobaczyłem, że średnia wyszła równe 5:00, to zebrałem resztki sił i docisnąłem ile się da... i się udało - średnia całości też 5:00 min/km ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Miłego walenia tynków!

pokaż spoiler #sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow

źródło: x3.wykop.pl

•  

@enron: zazdroszczę kadencji, tak naturalnie czy kiedyś trenowałeś lub pracowałeś nad tym?

•  

@arael: leń jestem, samo przyszło. Tempo samo nie chce przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@enron: wstaję pół godziny po tobie i też pół godziny schodzi mi na wyjście (liczę, że to się zmieni wraz z cieplejszą pogodą, bo biegam cały czas na "zimowo").
      Mam pytanie - ile godzin snu masz średnio na dobę np w tygodniu albo w dwóch? U mnie 6,5-7 i powoli czuję, że chyba to za mało.
      Oby do wiosny! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@enron: wstaję pół godziny po tobie i też pół godziny schodzi mi na wyjście (liczę, że to się zmieni wraz z cieplejszą pogodą, bo biegam cały czas na "zimowo").

U mnie różnie bywa, bo czasem (jak wczoraj) uwinę się w 15 minut mimo przeciwności losu, a czasami mimo że wszystko przygotowane to ruszam się jak mucha w smole i ląduję przed domu po 30 minutach... Taki urok wczesnego wstawania chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam pytanie - ile godzin snu masz średnio na dobę np w tygodniu albo w dwóch? U mnie 6,5-7 i powoli czuję, że chyba to za mało.

Według zegarka ostatni tydzień to średnio 5h11m snu. W tym roku chyba jeszcze nie przespałem 7 godzin... chyba że może raz.

Oby do wiosny! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@chuckd: dyć jest, ja na krótko biegałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
      Choć w sumie wolę jak jest poniżej zera i nie ma błota ani kałuż...

•  

Według zegarka ostatni tydzień to średnio 5h11m snu. W tym roku chyba jeszcze nie przespałem 7 godzin...

@enron: Ty naprawdę jesteś Terminator ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już wcześniej miałem takie przypuszczenia (oglądając twoje wyniki), ale po tym powyższym zdaniu nie mam już żadnych wątpliwości. Swoją drogą ciekawe od czego to zależy? Zawsze wystarczało ci tyle snu?