Wpis z mikrobloga

Serio? To jak to działa, ja loguje się na to konto Paradoxu co zakładałem przy pierwszym odpaleniu CK2 i kupuję sobie te dodatki i co dalej? Na maila mi te klucze przychodzą czy co? No i ceny są w Euro to przewalutuje mi to podczas zakupów czy jak? I jakie są tam formy płatności, są Przelewy 24, najlepiej Blik? I ostatnie pytanie czy jak kupię któryś z tych DLC i dodam go
@czmaja: Dzięki za odpowiedź. To rocykiem że jak kartą mogę płacić to Przelewy 24 podobny działać, choć fajnie jakby potwierdził to ktoś kto tam kupował i wie jak to dokładnie wygląda.

No i jeszcze ta kwestia wishlisty bo jeśli okaże się że niby kupiłem to DLC ale Steam nie chce mi odczytać jako zakupione/zdobyte u nich i nie będzie mi chciał zdjąć tego DLC z wishlisty i nie będzie pokazywał że
@Szymi14 usuwa z wishlisty, bo to normalny produkt Steam. Ja płaciłem kartą, nie przez przelewy tylko normalnie. Jest też Paypal. Ceny niższe niż ostatnio na Steamie na Lunar Sale. Plus na Steamie jest Victoria 2 w promocji... ale dosc slabej
@MiensoMielone @czmaja No kupiłem już brakujące 3 dodatki (Jade Dragon, Horse Lords i Sunset Invasion) i 3 Content Packi bo ich wcześniej nie kupowałem i teraz jest wszystko git. Wreszcie mam wszystkie główne DLC. Żałuję tylko że wczoraj kupiłem dodatek The Republic za pełną kwotę 35,99 zł, a dziś mógłbym kupić za około 12 zł. No ale trudno. Ogólnie bez promocji to kupiłem tylko The Republic, Conclave i Charlemagne, reszta na promocjach.
@MiensoMielone: Jest słabe w #!$%@? dlatego kupiłem dla zasady żeby mieć wszystkie DLC, zresztą taniej niż za niecałe 6 zł bym tego DLC nie dostał.

Nieeee, ledwo 30 godzin, a to i tak pierwsze 15 godzin to były takie urywki bo uczyłem się grać i testowałem kilku różnych władców np: władcę Pskowa czy władcę południowej części Norwegii (jeszcze nie stworzonej) czy jednego z władców na wschodzie. Dopiero teraz zabrałem się za