Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (22)

To co się właśnie przed chwilą stało kompletnie zryło mi mózg xD

Poznałem na tinder dziewczynę. Nie lubię tej całej skali Ruchensteina, ale żeby zobrazować jej wygląd to najbliżej jej do mocnego 8/10. W trakciepisania, a później paru rozmów na skypie okazała się dosyć ogarnięta i inteligenta. Po tygodniu wyszła z propozycją spotkania się.
    Pierwsze wrażenie: wow! Wyglądała super, rozmowa się kleiła. Zjedliśmycoś i czekamy na deser. 

I teraz się zaczyna!
    Rozmawiamy sobie o jej pracy, a ona nagle pyta:
    - Mógłbyś ściągnąć okulary? Bo chciałabym Cię bez nich zobaczyć.
    No luz. Jestem krótkowidzem, ale na koniec stołu widzę. Ściągam je, a ona na to:
    - Wiesz, dobrze wyglądasz też bez nich. Możesz przy mnie ich nie nosić?
    Wtf? Mówię jej, że noszę je, bo nie lubię soczewek.
    - Boję się okularników wiesz? Albo założysz soczewki, albo nie licz na naszą dalszą znajomość.
    I tak poprostu wzięła swoje rzeczy i wyszła xD

Teraz siedzę i kończę drugą porcję lodów i mam wrażenie, że albo jest pierdolnięta, ale mega cwana i zmyła się przed płaceniem (-‸ლ)

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (83)

Hej, choć sytuacja jest dla mnie dość nietypowa to nie zamierzam składać rąk. Postanowiliśmy równolegle zorganizować drugie w dniu dzisiejszym #rozdajo. Pierwsze, dodane dziś i usunięte z gorących w niezrozumianych dla mnie okolicznościach znajduje się tutaj.

Zasady tego drugiego dokładnie takie same, czyli: 1. Plusując ten wpis bierzesz udział w losowaniu za pomocą #mirkolos, w którym to wybierzemy jedną osobę oraz podarujemy jej zakupy o wartości 100 PLN na naszej stronie.
    2. Zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału.
    3. Losowanie odbędzie się jutro około godz. 22.00.
    4. Losowanie z poprzedniego rozdajo odbędzie się koło 12.00.

Dodaliśmy także promocję - odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „3plus1” otrzymacie 10% zniżki oraz do każdych zamówionych trzech par skarpet dodajemy wybrany przez nas wzór także #zadarmo ! Rabat 10% nie łączy się z innymi na stronie. Kod będzie ważny do 24/03/2019 włącznie.

Serdecznie pozdrawiamy wszelkie zabezpieczenia moderacyjne oraz zdolnych informatyków z IBM, oddział nieważne jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #skarpetkiboners #nogiboners
    pokaż całość

odpowiedzi (30)