Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do kononologów. Jakoś w styczniu była ta afera z barszczańskie co konon miał niby dostać #!$%@? za zaproszenie karynek do hacjendy. Potem jakoś też w styczniu było info o bitce konona z kargulem. Mam pytanie czy ta interwencja policji w sprawie pobicia co były foto na wykopie to było w sprawie karyn czy kargula? Konon się w ogóle odniósł do tych spraw? Niby oglądam wszystko, ale dodają tyle filmów, że mogło mi coś umknąć. Już sam nie wiem czy te zdarzenia miały w ogóle miejsce bo tak na logikę jakby konon wyrwał na łypę od kargula to robił by aferę przez miesiąc z tego, a donosy by szły jeden za drugim.
#kononowicz to już niestety #patostreamy
  • 10
@KrzysztofSuchodolski: O tej lepie mówił sam major na jednym z filmików. Konon jakimś cudem został wdeptany w ziemię przez Kargula, bo nawet się nie odgrażał tylko w odpowiedzi na słowa Majora zaczął bełkotać swoje depresyjne story o odejściu z tego świata.
Ładnie musiał zostać zgaszony. Kargul to musi być prawdziwy nemezis świniaka, tylko że trzymający się całkowicie poza uniwersum. Konon od dawna już nawet nie próbuje mu się nawet odgrażać, wyraźnie