•  

  Abu’ al-Hasan Dżabadahutt

  Po przesłuchaniu nakazał przenieść zwłoki de la Gregui do namiotu medycznego. Nie będzie ze sobą przecież nosił wszystkich potrzebnych narzędzi w tę i z powrotem. Przywołał również swojego pomocnika. Obmył ręce, zakrył usta i nos chustą. Spojrzał na ciało leżące na stole przyniesionym z jednej z gospód Tyru. Dokładnie przyglądał się szczegółom anatomicznym i obrażeniom, których doznał denat.

  - Twój trud skończon, ale my jeszcze z tobą nie skończyliśmy – wyszeptał.

  Poprosił o swoje narzędzia. Rozpoczął od rozcięcia klatki piersiowej. Po kolei wyciągał kolejne organy wewnętrzne, pośpiesznie dyktując swoje obserwacje pomocnikowi. Serce, żołądek, płuca, wątroba, jelita…

  - Ciekawe, ciekawe. – powtarzał do siebie, spoglądając na zdeformowaną wątrobę.

  Po przeanalizowaniu wnętrzności i zaszyciu klatki piersiowej którą wypełnił tkaniną namoczoną w wonnych olejkach, rozpoczął drugą część swojej pracy. Wziął ponownie ostry nóż i zaczął wykonywać precyzyjne nacięcie wszerz szyi w pobliżu podstawy czaszki. Następnie dłutem i młotkiem zaczął oddzielać od siebie kości. Gdy głowa została już odłączona od ciała, przyrządem przypominającym długi drut zakończony hakiem, zaczął wydobywać mózg z czaszki. Metoda, którą poznał z jakiegoś starego papirusu o nieznanej genezie. Gdy uporał się z tą częścią, przeszedł do rąk i nóg. Okolice miednicy były dla niego największym wyzwaniem. Postanowił odciąć tę część w taki sposób, że od nóg i torsu zostanie odłączona część, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę, gdzie następnie wbił w odbyt, otrzymany od dowódcy Arabskiej Piechoty, fragment złamanej włóczni.

  Gdy już zwłoki zostały odpowiednio rozkawałkowane, każdą część oznakakował wypalając znak z Pierścienia Lisów Pustyni, a następnie namoczył i natarł odpowiednimi ingrediencjami, by zakonserwować ciało. Lub przynajmniej to, co z niego teraz zostało.

  Po skończonej pracy obmył całe ciało z krwi niewiernego i oddal się wieczornej modlitwie. Następnie wezwał milczących, którym przekazał:

  - Będziecie mieli przesyłkę do dostarczenia, jak tylko skończę list, otrzymacie dalsze instrukcje.

  Usiadł przy oświetlonym lampą oliwną stole, wziął pióro, kawałek pergaminu i zaczął pisać:

  Sułtanie al-Zafari, przesyłam Ci niezwykły dar…

  #lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad #lacunafabularnie #lacunafabularnieczarnolisto @lacuna

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Są tu jacyś fani #motoryzacja a w szczególności #audi?

  Przygotowaliśmy dla Was małe #rozdajo - mamy do rozdania 5 gekonów zapachowych od Audi ( ͡º ͜ʖ͡º)

  - Udział biorą wszyscy plusujący ten wpis, losowanie jutro (tj. 25.04.2019) o godz. 12:30.
  - Mamy pięć gekonów, więc wygrywa pięć osób
  - Losujemy przez Mirkolos

  Dla tych, którzy nas nie znają - zajmujemy się carsharingiem, czyli wypożyczaniem aut nawet na minuty. Obecnie jesteśmy dostępni w #warszawa i #poznan. Możecie wynająć u nas np. Audi A3 i Q3 albo BMW 1, 3 i i3 ʕ•ᴥ•ʔ

  Aplikacja Android
  Aplikacja iOS

  #samochody
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Właśnie się dowiedziałem, że niektóre kobiety wymuszają na swoich facetach zaręczyny, byle nie odstawać od reszty swoich koleżanek XDD
  Kuhwa, ten świat jest pojebany
  #zwiazki

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Nauczyciele myślą, że nie dopuszczając do matur sprawią, że uczniowie wkurwią się na rząd, że ten nie chce dać podwyżek i przez to nie mogą pisać matur.

  W rzeczywistości jednak jedyni na których owi uczniowie się wkurwią to Ci nauczyciele xD

  I oni potem maja uczyć nasze dzieci a sami nie potrafią skojarzyć dwóch faktów xD

  #strajknauczycieli #szkola #polska #heheszki pokaż całość

  odpowiedzi (110)