Wpis z mikrobloga

#gownowpis #przegryw
faceci zawsze wymagaja ladnej ,wiernej aprnterki

kobiety natomiast zmieniaja swoje upodobania
jak sa w wieku gim-szkoly sredniej szukaja lobuza
jak wpadna szukaja bankomata
jak sa po 30 szukaja jakiejs fujary co te znie bedzie sie wychylac
20-30 szaleja z #!$%@? na #!$%@? srajaac na kazdego normalnego typa a pozniej jak juz kazdy sie w nia pozlewa to szuka takiego ktory siedzi w domu i robi hajs

taki obraz wasz
  • 14
@elofrytki: To co Ty niby wiesz o tym jak się zachowują kobiety w związku i jakie mają wymagania? Co Ty wiesz o 'rynku' który jest 'popsuty'?

Masz takie same kompetencje, żeby o tym pisać, co chłop z afrykańskiej wioski o nowojorskiej giełdzie.
@Yukio_Mishima: #!$%@? BO MOZE MAM JAKIS ZNAJOMYHC
SLYSZE JAK KOLO MNIE NA UCZLENI CZY W PRACY GADAJA I WIDZE CO SIE DIEJE JA PJERDOLE

nie ....#!$%@? mam takie same kompetencej zeby o tym pisac jak zwykly zjadacz chleba i piekarz
@Yukio_Mishima: bo jestem czescia #!$%@? tego rynku ja #!$%@? xD bo widze ze ludize ponizej 180cm oraz ci co nie maja siana albo maja troche gorzej nie dymia tyle co typy po 180+ maja hajs koncza prestizowe uczelnie i zawsze byli klepani po plecahc ja pjerdole
#!$%@? BO MOZE MAM JAKIS ZNAJOMYHC


@elofrytki: Ludzie różne rzeczy gadają, a znajomość tematu z drugiej ręki to nie to samo co własne doświadczenie i własna wiedza. Nie znasz się i tyle. Nie wiesz o czym mówisz i dajesz upust swojej frustracji, bo urodziłeś się genetycznym zerem. Łatwiej Ci się pogodzić ze światem jak wierzysz w to co piszesz. Taki Twój mechanizm obronny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yukio_Mishima: moj mechanizm obronny to walenie torta na kalte twoim satrym

to co piszesz to #!$%@? co nie ma nic do rzeczy
przeczysz temu ze cipki nie chca karlow a ja w sumie nigdy w zyciu nie widlzem pary gdzie laska jest nizsza od typa pzdr
przeczysz temu ze cipki nie chca karlow a ja w sumie nigdy w zyciu nie widlzem pary gdzie laska jest nizsza od typa pzdr


@elofrytki: Pokaż mi jeszcze gdzie ja zaprzeczyłem, że laski nie chcą niskich facetów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
@Yukio_Mishima: pjerodlsiz od rzezcy to ty #!$%@? #!$%@? od rzeczey
piszesz ze #!$%@? wiem a jak przywolalem cos to nagle sie zgadzasz xD
to ty masz jakies #!$%@? mozgowe bo #!$%@? piszesz ze #!$%@? wiem a pozneij potwierdasz to co pisze xD