•  

  Na początek podziękowania dla wszystkich graczy, świetnie mi się z wami grało/sprzeczało a ten poziom RP i memów wepchnął grę na wyższy poziom.

  Friedrich Merkel - Elektor Bawarii

  Bawaria. Minęły miesiące od zakończenia krucjaty w Ziemi Świętej. Sama wyprawa do dzisiaj pozostawia wątpliwości. Kto był faktycznym zwycięzcą sporu? To zależy od tego, która strona głośniej krzyczy na forum publicznym.

  Friedrich jednak wykorzystał okazję. Wrócił z krucjaty wraz z 5 statkami. Każdy z nich wyładowany był złotem oraz ludźmi. Właśnie, ludzie. Oprócz zakutych w białe lśniące zbroje ciężkozbrojnych, przy boku Friedricha maszerowali również śniadzi wojownicy z bliskiego wschodu. Seldżucy, syryjczycy, berberowie, wszyscy zgodzili się ruszyć z Merkelem do jego rodzinnej Bawarii omamieni wizją bogactwa i dobrobytu.

  Zbliżali się do wrót zamku brata Friedricha - elektora Johanna. Zapowiedzieli swój przyjazd z wyprzedzeniem, więc bramy stały otwarte, a kościelne dzwony biły na przywitanie przybyszów. Idąc wąskimi uliczkami zamku przybysze zostali obrzuceni płatkami róż. Merkel, zakuty w swoją czarną zbroję i wciąż noszący czarny płaszcz z czerwonym krzyżem, złapał jeden spadający płatek i zgniótł go wzdychając. Gdy cały oddział wjechał na dziedziniec, strażnicy otworzyli bramy do sali tronowej elektora. Friedrich wszedł do środka wraz z grupą zaufanych żołnierzy.

  - Mój bracie, jak dobrze cię widzieć z powrotem. Jesteśmy radzi widząc cię wracającego w chwale - Johann wstał, ze swojego tronu rozkładając ręce. Friedrich wyciągnął swój miecz z pochwy i przyklęknął na jedno kolano, ręce wciąż opierając na mieczu.
  - Podczas gdy wy siedzieliście tu, jedliście i gnuśnieliście, ja wraz z oddziałem najwierniejszych mi ludzi walczyłem na wschodzie. Nie wyrzekłem sie swoich ideałów i pochodzenia, wszystko co robiłem, robiłem dla chwały Bawarii. Za to wy, pod moją nieobecność doprowadziliście ją do nikąd. - Po tych słowach Friedrich wstał, kierując sie z mieczem w ręce w kierunku swojego brata.
  - Friedrich, co ty robisz!? - wykrzyczał
  - Zastępuję cię bracie - po tych słowach klinga miecza przeszła przez gardło Johanna, a ten bezładnie upadł na ziemię. Po posadzce potoczyła się korona, upadając u stóp młodego Müllera, który, podobnie jak Friedrich, zakuty był w czarną zbroję. Chłopak pochylił się i podniósł koronę z ziemi po czym nałożył ją na głowę swojego siedzącego na tronie teścia.

  - Niniejszym deklaruję wojnę cesarzowi Ottonowi. Ja Friedrich Merkel, elektor Bawarii, ogłaszam, że zniszczę Święte Cesarstwo Rzymskie, a na jego popiołach, z pomocą moich przyjaciół z ziemi świętej, zbuduję pierwsze Imperium Niemieckie!

  #lacunafabularniekrucjata #lacunafabularniejihad #lacunafabularnie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, tu Tomskór - producent odzieży skórzanej mamy dla Was szybkie #rozdajo fajnego paska skórzanego, zgodnie z obietnicą z naszego znaleziska. Wystarczy zaplusować, każdy ma prawo wziąć udział - wyniki w przyszłym tygodniu.

  Mamy dla Was skórzany pasek automatyczny tzw automat (ze zdjęcia bo to spora nowość u nas i sprzedaje się błyskawicznie lub inny do wyboru), mamy go również w świetnej cenie na naszej stronie o tutaj: https://tomskor.pl/28-paski a dokładnie tu: https://tomskor.pl/paski/577-2780-klasyczny-pasek-automat-skorzany-meski-czarny

  Ważna Informacja

  Jeśli ktoś uważa za przydatną informacje to co wrzuciliśmy jako znalezisko i jak tłumaczymy to jak sprzedawcy na allegro żerują na naszej niewiedzy to proszę o wykopanie, chodzi głównie tutaj o Waszą świadomość i wprowadzanie Klienta w błąd, więcej tutaj:

  http://www.wykop.pl/artykul/4918289/skorzany-pasek-z-allegro/

  A tak ogólnie, to mamy trochę wyprzedaży w zakładce:
  https://tomskor.pl/39-promocje

  Oraz całkiem nową i bogatą kolekcje pasków skórzanych:
  https://tomskor.pl/28-paski

  Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Jeśli komuś się chce, może wklejać link z najbrzydszym albo najładniejszym według niego paskiem jaki u nas znajdzie, to tak w formie badania rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #tomskor #modameska #promocje
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Chciałbym z wami zagrać w #graotron #got

  1. Joffrey Baratheon - otruto cię, usuwasz konto
  2. Jon Snow / Aegon Targaryen - musisz zmartwychwstać, wrzucasz pastę o serwerowni
  3. Jaimie Lannister - masz jedną rękę, dziś nie bijesz konia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  5. Ned Stark - ścięto ci głowę, usuwasz konto
  5. Podrick Payne - idziesz na roxe śpiewasz lasce dostajesz pieniądze profit ( ͡º ͜ʖ͡º)
  6. Daenerys z rodu Targaryen, Pierwsza Tego Imienia Daenerys Zrodzona w Burzy Dany Niespalona Wyzwolicielka z Okowów Matka smoków Mhysa Królowa zza morza Srebrna Królowa Smocza Królowa - jesteś #p0lka wszystko ci się należy, idziesz do biedronki kupujesz kilogram cebuli negocjujesz cenę
  7. Tyrion Lannister - upijasz się tanim winem
  8. Aria Stark - i tak jesteś nikim
  9. Ciepła bułka - jesz dziś pączka
  0. Nocny Król - Aby się przemienić musisz nadziać się na black dragon dildo (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Właśnie się dowiedziałem, że niektóre kobiety wymuszają na swoich facetach zaręczyny, byle nie odstawać od reszty swoich koleżanek XDD
  Kuhwa, ten świat jest pojebany
  #zwiazki

  odpowiedzi (71)