Gorące dyskusje ostatnie 12h

Proszę państwa, zostałem komentatorem F1* Wczoraj hejtowałem komentarz #f1 robiony przez TVP, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować samemu xDDD Jako, że mam F1TV Pro i można oglądać bez komentarza stwierdziłem, że nagram początek i uczynię go bardziej ekscytującym
    Podsumowując - no można krzyczeć i w ogóle ale no ciężko ogarniać to co się dzieje na torze, uważać na słownictwo i jeszcze robić to emocjonującym. Jasne, za 5 razem start wyszedł, ale no, to za 5 razem, a komentarz jest na żywo więc nie masz szansy na poprawę, dlatego wrzucam swoją 1 próbę xDDDDD Generalnie już rozumiem Boro, próbując być fajnym jednak często łatwo o powiedzenie głupoty, ale fajnie powiedzianej głupoty xD
    Szanuje croftiego xD

*tylko dla wykop.pl exclusive
    #f1 #kubica #gownowpis #pokazglos
    pokaż całość

odpowiedzi (111)

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie niemieckich autostrad. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem z nich wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą na Ausfahrt. Nie miało znaczenia jak bardzo nie chciałem tam jechać, prędzej czy później i tak tam trafiałem. Jeżdżę tak już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże.

#heheszki #pasta

odpowiedzi (35)

Pani z HR: Dzień dobry, nazywam się Anna Iksińska, dzwonię ponieważ kandydował pan na stanowisko w firmie XYZ. Przeprowadzę teraz z panem rozmowę rekrutacyjną.
    ja: Dzień dobry, wie pani ale nie bardzo teraz mam czas, możemy się umówić na inną godzinę?
    Pani z HR: Ale JA teraz mam czas, wie pan jaka to oszczędność czasu? Wysyła pan CV w świat i nie czeka pan na telefon?

poniedziałek na pełnej kurwie się zaczął :))
    #januszebiznesu #pracbaza #bekazhr
    pokaż całość

odpowiedzi (33)