Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale mam reklame orlen cafe
  >Jakis randomowy typ wchodzi na stacje wiadomo paliwko to tamto sramto i hot doga jeszcze
  >Typiara sprawdza czy parówki ciepłe i pada jedno cholernie wazne pytanie.
  >Bez zastanowienia bierze czostnkowy
  >NIE MA
  >Facet jest wyraznie zmieszany
  >Kurnia co by tu
  >I wtedy na stacje wchodzi robert kubica, usmiecha i kladzie sos czostnkowy na ladzie mówiac - już wrucił.
  >Ujecie na goscia który idzie do auta ze swoim ulubionym hot dogiem.
  >Polecam Robert Kubica

  autor @DzesikaMiczibata
  #f1 #kubica #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Uwielbiam współczesną medycynę. Za mniej więcej tydzień przyjdzie na świat moja córka. Cała ciąża szła wzorowo, ale na koniec okazało się że owinęła się pępowiną i ułożyła tak, że jeszcze 80 lat temu poród skończyłby się tragicznie, a może nawet podwójną tragedią. A w dzisiejszych czasach? Wszystko wiadomo z wyprzedzeniem, dzięki czemu lekarze dozorują stan matki i dziecka, oraz podjęli próby obrotu. Niestety z uwagi na pępowinę nie udało się, więc żona po prostu została skierowana na cesarkę, a my w międzyczasie mamy dozorować serce małej za pomocą domowego KTG. Wszystko pod kontrolą, z praktycznie 99% pewnością że wszystko skończy się dobrze.

  Ale przyjdzie pewnie zaraz jakiś przedstawiciel #antyszczepionkowcy i zacznie pieprzyć że współczesna medycyna to big pharma tylko i wyciąganie kasy kosztem zdrowia, później pewnie zjawi się jakaś #madka i zacznie coś bredzić że "tylko porody naturalne w domu, bo łapiduchy nic nie wiedzom!!!!11oneone".

  Cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. A ja w sumie mogę tylko w duchu dziękować inżynierom z programu Apollo, którzy opracowali USG na potrzeby badania konstrukcji statków kosmicznych.

  #medycyna #ciaza #wychowamjakswoje
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (133)

 • avatar

  W niedzielę wpłatomat Santander połknął moje 4000 zł. Do dzisiaj bank gówno z tym zrobił.

  Pierwsze 2 wpłaty po 4k łyknął gładko, przy trzeciej wyskoczył komunikat, że jest pełny, wyjechała tylko karta i dziękujemy za skorzystanie z usług. Nie mamy Pana pieniędzy i co nam Pan zrobi?

  Złożyłem telefonicznie reklamację i czekałem. Jedyny kontakt z banku był we wtorek rano od konsultantki z propozycją kredytu, bo widziałam, że przeglądał Pan wczoraj ofertę na stronie banku (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Tak kurwa przeglądałem, bo szukałem informacji na temat mojej reklamacji.
  No to zadzwoniłem dzisiaj spytać jak tam moje pieniądze. No i oczywiście nic przez tydzień nie zrobiono. To się wkurwiłem i złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. Powiedziałem, że jak dzisiaj nie dostanę pieniędzy to decyzji nie cofnę. Ciekawe czy zadzwoni ktoś z utrzymania klienta. I czy w ogóle zobaczę te pieniądze.

  Wiem, że nikogo to, ale musiałem się wyżalić ¯\_(ツ)_/¯

  Jak kogoś jednak interesuje ciąg dalszy to zawołam pulsujących.
  #kurwamac #japierdole #gorzkiezale #pieniadze #banki #santander
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)