Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do niektórych #rozowepaski - Jeśli dziewczyna nie nosi żadnych pierścionków to jaki będzie miała stosunek do "zaręczynowego"?
Z punktu widzenia faceta, to wydaje się być wtedy przykrym obowiązkiem noszenie takiego pierścionka, ale jak to jest w rzeczywistości?
Wiem, że pytanie może głupie, ale czy zamiast pierścionka może być coś innego?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem dokładnie takim typem kobiety. Nie nosiłam i nie nosze pierścionków, ale zaręczynowy to co innego. Po paru dniach człowiek się przyzwyczaja. Teraz zaręczynowy zamieniłam na obrączkę i jest git . Proponuję kupić jakiś delikatny pierścionek, żeby nie przeszkadzał podczas noszenia, skoro Twa różowa nieprzyzwyczajona do noszenia tego typu biżuterii.
SpienionyTyran:

Jeśli dziewczyna nie nosi żadnych pierścionków to jaki będzie miała stosunek do "zaręczynowego"?


ja nie noszę bo bardzo mnie denerwuje biżuteria. zaręczynowego bym nie nosiła, obrączki też. a jakby to facetowi przeszkadzało to spierpapier (tym bardziej jeśli traktuje pierścionek jako komunikat dla innych facetów że jestem zajęta)

Zaakceptował: marcel_pijak}
to jaki będzie miała stosunek do "zaręczynowego"?

@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy od dziewczyny. Ja nie noszę pierścionków bo nie lubię, więc jeśli bym miała dostać zaręczynowy to jak najmniejszy i jak najtańszy :-) żeby facetowi nie było żal, że nie noszę