Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym mieć dla kogo poczuć się kobieco. Na co dzień chodzę w dżinsach i bez makijażu, bo w pracy wszystkie babki tak chodzą i nie chcę się wyróżniać. Praca zresztą trochę fizyczna, czasem zdarzy się przeniesienie kartonów czy pakowanie towaru, to w sukience i obcasach tak niezbyt wygodnie. Nie pamiętam już kiedy fajnie się ubrałam. Brakuje mi randek, komplementów, czucia się ładnie i starania się dla kogoś. W życiu prywatnym mam teraz ogromny zastój i nie wiem kiedy to się zmieni.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Zanim zostalem panem wszechswiata to pracowalem przy pakowaniu roznych dupereli. Wraz ze mna pracowaly fajne dziewczyny. Robily makeup, malowaly paznokcie i ladnie sie ubieraly. Oczywiscie ze nie nosily ani obcasow, ani niczego, co w takiej pracy mogloby im przeszkadzac. Masz zatem racje. Skup sie na tym, co mozesz zmienic. Mozesz wygladac fajnie w rzeczach, ktore beda tez wygodne w pracy. Mozesz robic makeup, a co Ci szkodzi? Co Ty owca
@AnonimoweMirkoWyznania może wyskocz sobie w weekend z koleżankami gdzieś, gdzie możesz się ładnie ubrać i umalować, oczywiście jeśli masz taką możliwość. Nawet niekoniecznie do klubu, ale jakaś kawiarnia, zakupy? Ostatecznie Facebook albo insta czy inne takie też mogą być medium do zdobycia lekkiej, podnoszącej na duchu atencji ;p Coś na pewno musisz zrobić, żeby stan rzeczy się zmienił. A lekki makijaż, ładnie uczesane włosy czy uważniej dobrane ubrania mogą Ci troszkę pomoc,