Wpis z mikrobloga

Jak wybuchnie #wojna to pierwszy zacznę współpracę z władzami okupacyjnymi i będę sprzedawać was w zamian za dostatnie życie, papierosy, alkohol, kfc i szybki internet, a pierwsi polecą ci co mnie denerwowali. Ogarnijcie temat mordy, ogarniasz jakiś biznes, na którym możesz zarobić w wojennych realiach, taki, że ludzie będą tego potrzebowali i będą za to słono płacisz, współpracujesz z okupantami i masz spokój, a i przy okazji możesz łatwo pozbyć się ludzi, którzy byli cierniem w twoim oku. Normalnie ideolo, zarobić, zjeść, i pozbyć się wrogów ()
#polska #wojsko #wojskopolskie #iran #neuropa #4konserwy #niepopularnaopinia
  • 18
@Wanzey: Idiotyczne podejście. Rozumiem ludzi, którzy uciekaliby przed wojną - propaganda honoru z przełomu XIX i XX wieku już całkiem się wypaliła i każdy widzi jaka to bzdura była. Rozumiem ludzi, którzy mimo wszystko chcieliby walczyć.

Ale kolaborantów nigdy nie zrozumiem i to nie z jakichś altruistycznych pobudek. Po prostu to jest wydanie na siebie pewnego wyroku śmierci z rąk podziemia, które siłą rzeczy musiałoby powstać i operować.
@Hound: No właśnie propaganda honoru się skończyła i dzisiaj jedyne podziemie jakie by powstało to sebki. Ludzie nie mieliby jaj się buntować, zwłaszcza ci co pamiętali jak ta kochana ojczyzna ich traktowała przed wojną, a sprzedać sebka to nawet przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wybuchnie #wojna to pierwszy zacznę współpracę z władzami okupacyjnymi i będę sprzedawać was w zamian za dostatnie życie, papierosy, alkohol, kfc i szybki internet, a pierwsi polecą ci co mnie denerwowali.


@Wanzey: ty się módl żeby nie było powtórki z II wojny światowej, bo tam oprócz Żydów, do pieca wysyłano też ludzi upośledzonych, a w takim wypadku twoja kolaboracja polegałaby na użyźnianiu gleby okupanta swoimi prochami.
Jak wybuchnie #wojna to pierwszy zacznę współpracę z władzami okupacyjnymi i będę sprzedawać was w zamian za dostatnie życie, papierosy, alkohol, kfc i szybki internet, a pierwsi polecą ci co mnie denerwowali.


@Wanzey: o ile ktoś Cię nie wyprzedzi albo nie załatwi przed tym jak się tamci pojawią, głupio w sumie wroga narodu zostawiać na wolności, kiedy wiadomo co będzie robił( ͡° ͜ʖ ͡°)
będę sprzedawać was w zamian za (...) szybki internet,

@Wanzey:
To ucz się rosyjskiego, bo w runecie nie uświadczysz angielskiego.

zamian za dostatnie życie, papierosy, alkohol, kfc

Chyba w zamian za 9 mm w potylicy. Zdrajca nie wzbudza zaufania. Jak sprzedasz wszystko, co wiesz, będziesz bezużyteczny, a zawsze jest ryzyko, że zmienisz zdanie.

a pierwsi polecą ci co mnie denerwowali.

A jak bardzo wartościowym celem jest babka od pszyrki?