Wpis z mikrobloga

Jestem umysłem ścisłym, świeżo po skończeniu szkoły średniej i przeanalizowaniu sytuacji postanowiłem zostać gejem. Owszem, wymagało to trochę samozaparcia i nie lada praktyki, żeby móc #!$%@?ć kiełbachę na surowo i nie zwymiotować. Otoczenie na poczatku też róznie reagowało, koledzy śmiali się ze mnie a stary się nie nie odzywał chyba z tydzień. Ale byłem konsekwentny i to zaprocentowało, bo moje życie zmienilo się o 180 stopni.

Z jednej strony nie mam najmniejszych problemów seksualnych, bo w każdy piątek znajdzie się marcel czy inny fabian który #!$%@? mi pytonga czy przyjmie w kakao (jestem topem, czyli inaczej aktywnym, meskim gejem) i, w skrócie, nie ma tu technicznie żadnej różnicy ze rżnięciem jakiejś dżesiki, bo otwór to otwór. Z drugiej poznaję bardzo ciekawych ludzi, z ktorymi da się pogadać na rózne tematy: o programowaniu, anime, muzyce elektronicznej czy łucznictwie tradycyjnym, a nawet niekonwencjonalnej polityce np. ostatnio na gangbangu poznałem miejscowego gauleitera ONR, bardzo sympatyczny chłopak, pozdro Marcin, chwała Wielkiej Polsce! W gejowskim towarzystwie jest niewielu januszy i sebów, co #!$%@?ą o meczach, pozdwyżkach i używanych beemkach, tylko ludzie na poziomie, wrażliwi, inteligentni i zabawni – dziennikarze, biznesmeni, prawnicy, różna bohema itp.

Z trzeciej, teraz , gdy wszyscy wiedza , że jestem gejem, to nie mogę się opędzić od kobiet. A to dzwonią ze zwierzeniami, a to zabierają na zakupy i imprezy, bo wiedzą, że są bezpieczne w moim towarzystwie, jestem jakby taką honorową przyjaciołką, tylko lepszą bo mniej plotkuję i jak np. chwalę nowy outfit to nie fałszywie, żeby potem obrobić dupę.
Dodatkowo, jako gej jestem zobowiązany dbać o siebie, zdrowo się odżywiam, trzy razy w tygodniu crossfit, pozostałe dni rower, na noc maseczki białkowe, staram się ubierać ze stonowaną elegancją np. w pulowery. Generalnie po tej metamorfozie z hetero w geja byście mnie nie poznali, tak korzystnie się zmieniłem. Odpowiednio do tego zmienił się także stosunek otoczenia, ojciec, tak kiedyś niechętny, teraz sam szlaja się po klubach, ubyło mu ze 20 lat, nawet zgolił wąsa, choć nadal jest łysy. Pozdrawiam, gej Roman!
#heheszki #homoseksualizm #geje #pasta
  • 9