Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego, w Rainbow Six siege, nie ma jeszcze mossadu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba jedna z najlepszych służb specjalnych na tym świecie, a ich nie ma.
W dodatku dalej mnie wku*a ta ela i zofia, wolałbym facetów na ich miejsce, ale k*a nie, musi być jakieś zmutowane g...
Z wyglądu to i tak najlepszym operatorem są operatorzy SAS (i trochę blackbeard). Nie wiadomo kim są, mają ludzkie umiejętności, które rzeczywiście są wykorzystywane a nie takie "uj kurła" odrzucenie pięściami z nie wiadomo czego XD
#rainbowsix #rainbowsixsiege #ubisoft #gry
  • 8
@GothamKnight: gram w to od premiery
faktycznie podstawowe 20 operatorów jeszcze jakoś realistycznie wygląda i gadżety nie są jakieś kosmiczne
year 1 jeszcze jakoś ujdzie
year 2 to już całkiem się #!$%@?ło - namierzenie przeciwnika po śladach butów, niewidzialne pułapki-igły, dzwonienie telefonem, ubiór... totalna masakra
year 3 nanoboosty xD hologramy, kamerki strzelające prądem, żałosna clash
year 4 gruba baba ze ślonska xD
@mariusz-skorp: niewidzialne pułapki igły, które widzisz fk logic, dzwonienie na telefon, który służy prawie jak "kamerka" zamontowana do sterowania dronem to jest żart to prawda xD Namierzanie przeciwnika po śladach jest kiepskie, bo wskazuję twoją lokalizację, bardziej bym wolał jakby było po prostu widać Ja może nie potrafię w to grać, ale grałem w alfę i bardzo mi się podobała.

Aaaa. najlepsza jest caveira z tym twoim przesłuchaniem XD
@GothamKnight: jaka moja caveira ? year 1,
buck shotgun
frost pułapki mocno widoczne
valkyria kamery widoczne
blackbear tarcza
capitao kusza
caveira - przesłuchanie
hibana - range breach
echo - drony

więc year 1 aż tak przekombinowany nie jest na tle year 2 i 3