Wpis z mikrobloga

@Niestelrooy: mój problem polega na tym ze trenuje od paru lat i od roku mam dietetyka z ktirym współpraca od jakiegoś czasu przebiega bez efektów i który sam mówi, ze niezbyt ma pomysł co dalej
Ale to ty nie wiesz co masz jeść? Czy nie masz kalkulatora typu Fitatu? Wejdź na dietę high carb albo LCHF, jedz dużo i ćwicz ciężko. Po co tracić hajs na tych matołów...
@Bobikson: to nie takie proste, bo przyczyn porażki może być wiele - za lekki trening, niedostosowany trening, brak periodyzacji, wady postawy, problemy na tle hormonalnym, za mało szamy, za mało mikroelementów i witamin, fatalny tryb życia.
Dieta to wg. mnie najbardziej banalny aspekt treningu - jedz dużo, jak się zaczniesz zalewać to zmniejsz ilość żarcia. Ja też kiedyś jęczałem, że coś ze mną nie tak bo nie mogę przybrać na masie
@Bobikson: Trening jak #!$%@? to: brak głównych, wielostawowych ćwiczeń wykonywanych do upadłego jak przysiad, MC, pompki na poręczach/opcjonalnie WL, podciąganie (albo jego próby, jeśli nie jesteś w stanie) i wiosłowanie; brak periodyzacji treningu na fazy większej objętości jak i intensywności w treningu zawierającym te ćwiczenia (ciężko zwiększyć siłę w przysiadzie na 4x8, ale ciężko też wykorzystać w pełni potencjał tego ćwiczenia w układach typu rampa 2 czy 3x3).

Możesz, najlepiej wrzuć
@SmaletzWyborny: zobacz sam. Taki trening robię:

1.Wyciskanie sztangi leżąc – rozpiska
2. Drążek podchwytem – piramida malejąca >dochodzisz do zapasu 1-2 powtórzeń i w każdej kolejnej serii
odejmujesz 1 powtórzenie aż dojdziesz do 1
3. Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej – chwyt równoległy 15/ piramida 15-10-5 tu każda seria na 9,5RPE
4. Podciąganie sztangielek leżąc przodem na ławce poziomej 8/8-7x3-2
5. Szrugsy ze sztangą stojąc, podchwyt 12/8-10 x 2 + 20x1
Btw, może ja swój problem źle sformułowałem. Wydaje mi się,że mam wizualne efekty, jednak maszyna dokonujaca pomiary BF, miesni itp mówi coś zupełnie odwrotnego. Nie wiem czy robić swoje, czy zmniejszac/zwiekszac ilosc kcal, zmieniac treningi itp