Wpis z mikrobloga

@qwelukasz Są warte. Słuchawki audiofilskie to to nie są, ale są super wygodne (tylko wywal te gumowe tentegesy, które są do niczego niepotrzebne i tylko w uszy uwierają) i całkiem przyjemnie grają. I co ważne w słuchawkach do telefonu - mają dobry mikrofon.
@qwelukasz: Posiadam od kilku miesięcy, używam bardzo dużo i mają sporo zalet. Dobry mikrofon, nikt nie narzeka jak rozmawiam, bardzo wygodne, nawet po kilku godzinach używania w ogóle ich nie czuję. Zdecydowanie wolę to rozwiązanie niż całkowicie bezprzewodowe słuchawki, mogą cały dzień wisieć na szyi i kompletnie nie przeszkadzają. Jedynym ich mankamentem, chociaż nie jestem pewien czy to ich wina, to gdy mam w telefonie włączone wifi słuchawki przerywają przy oddalaniu
@qwelukasz jak najbardziej warto, szybko się ładują, mega dobra jakość rozmów i myślę sam dźwięk też fajny przy spotify ;) nie gryzą się z galaxy watchem który też po BT połączony
@qwelukasz: jakość dźwięku porównując ze słuchawkami w podobnej cenie (z kablem) jest bardzo konkurencyjna, wygodnie się z nimi biega (nie wypadają z uszu i nic nie skacze), szybko się ładują, a podczas rozmowy dobrze mnie słychać. Ogólnie polecam. Byłem sceptycznie nastawiony i traktowałem je jako eksperyment, ale póki co mimo dużego wyboru słuchawek są moim pierwszym wyborem.