Wpis z mikrobloga

Powiem tak, myślałem że to całe #!$%@? o tym jakie loszki to coorwy to tylko gadanie #przegryw. Ale to co się dziś odjaniepawliło to głowa mała. Koleżanka mój #rozowypasek na pizzy z mężem z okazji Walentynek ogląda się za kelnerem xDDD

A dla niego też nic nie miała bo przecież robiła prezent we wrześniu xDDD

Nie no gardze totalnie kimś takim.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #przegryw
DeadHalf - Powiem tak, myślałem że to całe #!$%@? o tym jakie loszki to coorwy to tyl...

źródło: comment_5hvNrAsydZen3rQJZLnCC7IMU9iwGSpG.jpg

Pobierz
  • 19
@bijotai: taa kupiła mu telefon za jego pieniądze, bo nie pracuje xD matka na cały etat xD on nawet nie wie że zanim się poznali to się puszczała. A dziewczyna nic specjalnego, jest gruba i takie 2/10
@bijotai: białorycerz z Ciebie czy co? Laska się roztyla po porodzie jeszcze bardziej, siedzi w domu i nie robi nic, nie chce iść do pracy a on #!$%@? na całą rodzinę a ta nawet nie potrafi o siebie zadbać. Nawet moją różową #!$%@? już jej gadanie. A Ty bronisz nie wiadomo czemu
@DeadHalf: na proste pytanie zaczynasz teksty o białorycerzach Ich życie a Ty tworzysz teorie. Pytanie czy facet się stara? Być może nie. To, że zwraca uwagę na sympatycznego kelnera znaczy, że pójdzie się z nim pieprzyć? Ogarnij się człowieku, bo o związkach to pojęcie masz zerowe....
@bijotai: nie zadałeś pytania. I wydaje mi się że wiem o nich napewno więcej niż ty. Typiara jest puszczalska. I to bardzo. Sama powiedziała mojej różowej "nie kocham go, jestem z nim bo wpadliśmy". Ale ty przecież wiesz lepiej xDD