Wpis z mikrobloga

@Hedage: Właśnie nie wiem, za co się zabrać. Obie rzeczy uwielbiam, a chciałabym się nauczyć trochę żyć bez jednego choćby dla zmiany przyzwyczajeń :/
@yacolek: dlaczego? Bo się lubię #!$%@?ć w weekend, wyjść do ludzi, poskakać sobie w klubie? W tygodniu nawet pianki z browara bym nie spił, alkohol w żaden sposób nie wpływa na moje życie zawodowe i prywatne i to od wielu lat. Po co mi terapia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Hedage: O skutkach to ja wiem, ale napoje te niosą również przyjemne skutki uboczne, niekoniecznie zdrowotne. :>Chyba najpierw w odstrzał pójdzie kawa...
@jafik: z kawy dużo łatwiej. Piłem kiedyś po 5 kaw dziennie i mega ją lubię to jak musiałem na jakiś czas odstawić to brakowało jej fakt, ale można zastąpić jakąś czekoladą czy kakaem (chyba, że ktoś używa kawy jako pobudzacza, a nie dla smaku). W dodatku jak do kogoś zajdziesz i nie zechcesz kawy to zaproponuje Ci herbatę albo coś innego.
Alkohol silniej uzależnia, jak kiedyś na wakacjach piwkowaliśmy za kolegami
@bArrek: Właśnie słyszałam, że dobrze kawę zastępuje po prostu herbata i woda, jeśli wziąć pod uwagę walory pobudzające. Z drugiej strony wczoraj się nauczyłam, że alkohol też szkodzi, więc można by i to pewnie pominąć w życiu. Chyba kawa pójdzie na pierwszy odstrzał na jakiś czas.
Mnie się udaje podczas 8h zmiany wypić ok 7x espresso, więc chyba niezbyt to dobrze na mnie może działać :<
@jafik: ja nie miałem negatywnych skutków po kawie, w pewnym momencie strasznie kwaśna się zaczęła wydawać i przestała smakować, koledzy i koleżanki z mirko powiedzieli, że za dużo pite kawy i w dodatku jakiś syf a nie kawę piłem i trzeba przerwę zrobić xD
Po alkoholu wiadomo jakie są skutki uboczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)