•  

  Co by się stało gdyby piątek został w ekstraklasie?
  Po świetnym sezonie 17/18 trafiłby do piast... Kurwa jakiego Piasta? Oczywiście że trafiłby do Legii Warszawa bo tam najwięcej płacą a on był wtedy wystarczająco dobrym napadziorem na Legię. Szybko wywalczył by sobie miejsce w pierwszej 11 bo niezgoda był kontuzjowany a Carlitos może grać na 10. Dzięki jego golom Legia tak samo jak dwa lata wcześniej dzięki golom Nikolica awansowałaby do LM. Dzięki temu hajsowi do Legii wróciłby Vadis i pewnie doszedłby jakiś inny kozak do drużyny. Piątek w końcu zagrałby w LM co jest lepsze niż Serie A. Dzięki jego golom Legia zdobywała by punkty w LM i jeśli miałaby fart w losowaniu to może nawet by wyszła z grupy, ale przynajmniej trzecie miejsce by zajęła. W lidze Legia rucha wszystkich jak w 16/17. W zimę traci najlepszych zawodników, ale nie Piątka bo ten ma zostać. Potem jak zwykle MP i PP pierwsze trofea Piątka. W lato powtórka z rozrywki i znowu awans dzięki golom Piąteka tym razem do LE. I tak mijają kolejne sezony MP PP LE czasem LM ciągłe tytuły króla strzelców bicie kolejnych rekordów status legendy klubowej, nawet potencjalna kontuzja ( która jest tak samo możliwa jak we Włoszech bo stan boisk nie ma wiele z tym dużo wspólnego) by go nie zatrzymała bo dzięki swojemu statusowi wszyscy by czekali na to aż wróci do zdrowia, nawet dwa lata. W wieku 35 lat Piątek kończy karierę pokonując wszelkie rekordy strzeleckie i zostając najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii ekstraklasy. Legia dzięki niemu stała się polskim Celticem i dzięki hajsowi z pucharów wybudowała w Książenicach największą akademie piłkarska w Polsce gdzie szkolić się mogą następcy Piątka. Pod stadionem Legii wybudowany zostaje pomnik Krzysia, a ten staje się legendom na miarę Deyny. I tak na serio wyglądałaby kariera Piąteka w ekstraklasie. Taka prawda, a nie żadne głupie wymysły

  Pio Pio Pio Pio

  #piatek #ekstraklasa #gownowpis #pilkanozna #legia #legiawarszawa #milan #pasta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, skumajcie to.

  Jesteś sobie takim Robertem Lewandowskim - piłkarzem światowego formatu w szczycie wieku i formy, grasz dla klubu z TOP10 na świecie. Twoimi trenerami do tej pory byli: Juergen Klopp, Pep Guardiola, Jupp Heynckes, Carlo Ancelotti. Absolutny top trenerski.

  Weźmy takiego Milika - solidny napadzior w silnej lidze Włoskiej, trudnej dla napastnika w jednym z najbardziej popularnych, choć ostatnio zapuszczonych klubów na świecie. Twoim trenerem jest Carlo Ancelotti, a wcześniej Maurizio Sarri i Frank De Boer.

  Zieliński - j.w. - Ancelotti, Sarri.

  Szczęsny? Bramkarz największego klubu we Włoszech, zeszłorocznego finalisty LM, a twoimi trenerami byli Arsene Wenger, Luciano Spaletti, Rudi Garcia, a obecnie trenuje go Massimiliano Allegri.

  Innych pominę, ale ich trenerami byli/są Unai Emery, Leonardo Jardim, Mark Hughes, Cesare Prandelli...

  I teraz oni wszyscy przyjeżdżają sobie na zgrupowanie kadry do Pierdziszewa Dolnego - byłego ośrodka wypoczynkowego dla agentów SB/UB za PRL, a ich trenerem jest facet z "ogniem w oczach" bez kompletnie żadnego pojęcia o taktyce, gdzie jego największym sukcesem trenerskim było odejście z klubu i oddanie go w ręce trenera, który doprowadził trenowany wcześniej przez Brzęczka zespół do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Taki Lewandowski z samego słuchania Guardioli na treningu zjada swoją wiedzą Brzęczka na śniadanie.

  W sztabie trenerskim są takie asy jak prawomocnie skazany za handel meczami trener bramkarzy. ¯\_(ツ)_/¯

  Notorycznie powoływany do kadry jest siostrzeniec Brzęczka, który potyka się o własne nogi, bo w klubie grał kilkanaście minut w rundzie jesiennej, a obecnie gra w Ekstraklasie w drużynie, która w normalnym kraju spuszczona zostałaby w kiblu przez związek piłkarski za mafijne zarządzanie, długi, przekraczanie wszelkich możliwych terminów.

  Do tego mamy sprawę z Recą, który pomimo iż w całym dotychczasowym sezonie zagrał w klubie kilkanaście minut jest notorycznie powoływany do kadry, a wcześniej trenowany był przez samego Brzęczka, a którego nowy klub zobowiązał się zapłacić staremu klubowi, z którym układy ma Brzęczek 500.000 euro bonusu jak ten zagra odpowiednią ilość meczów w kadrze.

  NAPRAWDĘ SUPER KLIMAT, NIC SIĘ NIE MARTWIĆ I GRAĆ W PIŁKĘ CHŁOPAKI! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  #pilkanozna #takaprawda #tworczoscwlasna #przemyslenia #mecz
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Co się odpierdala xD Do naszej szkoły przyjechał biskup i jacyś księża, więc zrobili jakieś przedstawienie, biskup powiedział parę słów do mikrofonu i nauczyciele zabrali go na poczęstunek do stołówki którą wcześniej uczniowie przygotowali na jego przybycie. Nauczyciele wpierdalają teraz jakieś ciastka razem z księżami, a uczniowie zostali na sali gimnastycznej i wf-iści zamknęli drzwi na klucz żeby nie dało się wyjść, bo mówią że będziemy im przeszkadzać. I tak cała szkoła siedzi zamknięta pod kluczem jak w jakimś więzieniu xD A to technikum więc większość to dorosłe osoby. Gdzie jest moja wolność ja się pytam?
  #szkola #cotusieodpierdala i trochę #bekazkatoli
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  50 matchy w godzine. Tak polki sa spragnione chada.
  Czas je zniszczyc i powysylac na spacery tak jak januszpol powiedzial

  #tinder #gniewstulejarzy #bekaznormictwa #bekazpodludzi #rozowepaski #klaudiusz

  odpowiedzi (85)