Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy bo już #!$%@? mnie strzela.
Mam PS4 Pro, grałem wcześniej na OLED LG i było wszystko zajebiście, obraz, nic się nie zacinało, teraz kupiłem TV do biura PHILIPS 55PUS6523 i #!$%@? podczas grania w Fifę wygląda jakby spadało klatkowanie do 10 fps XD
Jak przełącze na tryb FILM to obraz wygląda lepiej i przestaje klatkować by za chwilę znowu zacząć, przełączam na GRA znowu jest ok ale np po zapauzowaniu gry i powrocie do meczu znowu są te klatkowania.
Czasami cały mecz jest ok a czasami połowa meczu to jakiś #!$%@? żart.
Kablówka normalnie działa, obraz jest ok, nie za ładny bo taki niestety gówniany TV, ale czy TV może nie dać sobie rady z 4k 60fps? Czy o co tu chodzi. Wyłączyłem w opcjach wszystko co się dało w TV to jeszcze gorzej było XD
Zmienilem na PS4 na 1080p i nic to nie zmieniło.
#ps4 #ps4pro
  • 6
@Oskarek89: zdaje się że fifa potrafi tak klatkować przy grze przez neta, szczególnie jak ty albo ten z kim grasz ma problemy z netem to się robi dramat. Natomiast OLED ma pewnie nawłączane jakieś upłynniacze obrazu, które mocno ten efekt zmniejszają + tymi upłynniaczami podnosi obraz do 100+ hz czy ile tam ma, a philips jest ograniczony do 60, więc nawet jeśli potrafi coś upłynniać to algorytmy gorsze i jak pojawiają