Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podoba mi się pewna dziewczyna od bardzo dawna. Potrzebuję porady. Uprzedzam,że wyjdę dość infantylnie i historia będzię długa.Znam z widzenia chodziła do tego samego gimnazjum i liceum. Gimnazjum było dość małe i pod koniec gimnazjum bardzo mi się spodobała. Mimo to przez czasy szkolne, nie odważyłem się zagadać. Jedyne na co się odważyłem to męsko na nią spojrzałem pod koniec gimnazjum, ona spuściła wzrok od razu i w sumie nie wiedzialem co o tym myslec. Potem w liceum zerkała na mnie, gdy mijaliśmy się w korytarzu, mogła to robić, bo oboje byliśmy z tego samego gimnazjum. Na pewnej imprezie otworzyłem jej drzwi i tak słodko mi podziękowała. Ostatnio zobaczyłem,że ma profil na pewnym portalu randkowym. Kusi mnie,żeby spróbować ją poderwać. Przez tyle lat nie spotkałem dziewczyny, która bardziej by mi się podobała, może mam dziwny gust, bo dla mnie to ideał, ale jest taką 8 dla ogółu. Wiem o tym, że pewnie moja psychika ja wyidealizowała i pewnie ciężko by mi było ją poderwać. Ona raczej ma o mnie dobre zdanie. W każdej klasie miałem pasek, byłem sportowcem roku czy coś takiego w gimnazjum XD i szczególnie,kiedy była w pobliżu to widziała mnie jako spoko typa, który był wyluzowany i smieszkujacy wśród znajomych i dziewczyn (chyba XD). Naprawdę jak po 7 latach mi nie przeszlo zauroczenie do dziewczyny z która nigdy nie gadałem, to chyba muszę spróbować dla świętego spokoju. Dawno jej nie spotkałem, dlatego może spróbować napisać na tym portalu? Mimo prawie 100 wspólnych znajomych na FB, nie mam jej w znajomych więc dziwne byłoby napisanie do niej przez FB. Zrobienie konta na tym portalu brzmi jako lepsza opcja mimo wszystko, ale trochę cringe mnie łapie myśląc,że miałbym mieć konto ze swoimi fotkami na tym portalu. Jej profil na tym portalu jest dosyć skąpy i ma 3 zdjęcia profilowe byle i obecne z FB,więc jest jakaś szansa że to fejk konto jakiegoś typa,ale raczej mała szansa, raczej jest to coś w stylu nie jestem zdesperowana na taki portal bo mam dopiero 22lata.. W sumie dzisiaj tak randomowo zobaczyłem jej profil i cały dzień zmarnowany na rozmyślanie o niej XD. Widzę 4 opcje:zagadanir do niej na FB,portalu, poczekać gdy ja spotkam w jakimś autobusie, chociaż nie spotkałem ją na żywo od jakiś kilkunastu miesięcy, albo wgl nie zagadać. Boje się wyjść na totalnego przegrywa zagadując do niej i proponując jakieś spotkanie. Ale parę miesięcy temu też się przełamałem
i poszedłem do psychologa i było warto,bo zaczęło mi się chcieć zmieniać wiele rzeczy,zacząłem dbać znowu o siebie i wgl zacząłem być człowiekiem takim jakim byłem wcześniej. Dbam o posiłki, zacząłem leczyć zatoki,refluks uzupelnilem braki minerałów, więc wszystko idzie do przodu. Ogólnie brakuje mi jedynie dziewczyny i może pracy (zrezygnowałem na 4 semestrze z ekonomii,potem miałem firmę w inkubatorze i z tego się utrzymywalem). Od tego roku uczę się na własną rękę i koło sierpnia będę szukał pracy. Ogólnie z wyglądu ocenilbym się w przedziale 7-8, mam też 186. Mógłbym też poczekać te parę miesiecy, zdobyć prace,schudnąć 2-3 kg (ważę teraz 85kg)i ogólnie popracować nad sobą żeby stać się bardziej atrakcyjny i zwiększyć swoje szanse,bo ciężki był dla mnie ostatni rok, ale z drugiej strony ona mogłaby kogoś znaleźć,konto usunięte i nawet nie będę miał okazji spróbować,więc #!$%@? nie wiem co robić. Dlatego proszę o poradę. Ew mógłbym napisać do niej na tym portalu,niby przypadkowo i powiedzieć że kojarzę ją z widzenia czy coś i odrazy zaproponować spotkanie albo przejść na fb. Nie wiem, chciałbym się przełamać i spróbować ale z drugiej strony strach przed wyglupieniem się narasta.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
OP: @Janghyeok Tak jak ja ( ͡º ͜ʖ͡º) .Wracałem tą samą drogą, gdzie było dosyć dużo osób i po prostu skupiłem mój wzrok na niej, bo wiedziałem że tam stoi, ale się wtedy dobrze poczułem XD.
@borys88 Znaczy nie wiem, czy jej się wgl podobam i czy miałbym u niej szanse, to że uważam ją za taką super itp, to raczej działa negatywnie i musiałbym na