Wpis z mikrobloga

Nawet mnie nie oznaczasz, srasz mi za plecami taki jesteś wygadany, poza tym masz urojenia sam mnie nazwałeś ''legendą'' #przegryw ,i się przyperdoliłeś, w odwecie ja i inni którzy mnie tutaj lubią satyrycznie zaczęli używać twoich definicji. Sylwester był 2 miesiące temu, a ty jak pojbany szukasz na mnie jakiś gówien. Ja jestem na wykopie 24/7 a ty wbijasz raz na cztery dni i piszesz na mnie bzdury. Zazdrościsz poprostu że kilku opów jak @Rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus
@FilozofujacyTopor @arek4444 @Dezyderat @mrocznyprecel @lrf1000w @tristsram @scotieb i inni świetnie się dogadują, ja każdego wesprę w razie potrzeby, nikogo nie odrzucam o ile istnieje oficjalnie ta paczka ''meskudziarze'' jak to sam nazwałeś. Przjbałeś się do mnie jak rzep do dupy, z tym swoim drugim DerDeutscherkaiser czy jak mu tam
tak więc myśle że dasz już spokój @AntemuralePrzegrywitatis bo naprawdę syfisz tutaj na tagu
a co do
@aurenazpolski ty masz jakieś wątpliwości co do sylwestra jeszcze? po krwa 2-3 miesiącach? daj spokój
  • 20
@Mescuda: Przecież @AntemuralePrzegrywitatis to jest dopiero troll. Zamiast pisać ciekawe posty i się fajnie udzielać, to by tylko syfił na Ciebie czy innych, tak samo jak @Der_Deutscher_Kaiser , który robi to jednak rzadziej. Mam gdzieś czy ktoś jest normikiem czy Chadem, jeśli jest ogarniętym kolesiem. A oni są zawistni o to, że fajnie się dogadujemy i kręcimy sobie bekę z wielu rzeczy. Chyba trzeba w końcu oficjalnie założyć, tę frakcję Meskudziarzy,