Wpis z mikrobloga

wiecie dlaczego nie macie dziewczyny? dlatego że nie uderzyliście pięścią w stół, serio ja kiedyś też taki byłem, suchoklates ryj 0/10 zero sołszal skila i ogólnie przegryw, kiedyś poprostu popijałem kakałko na moim ulubionym stole gdy nagle przyleciał komar i usiadł na tym właśnie stole. jako że ból istnienia we mnie już buzował to #!$%@?łem gnoja na tym stole, a że uderzenie było tak mocne to zrobiłem dziure w podłodze. zaraz po tym wydarzeniu przyszła sąsiadka, taka 10/10 karynka, wydarła się na mnie że co ja #!$%@? i że będę bulić, ja się przestraszyłem i powiedziałem że naprawie dziure w jej suficie (mojej podłodzę) poszedłem po gładź, beton i szpachelke i załatałem dziórę, jak wychodziłem z jej mieszkania zauważyłem całą sterte brudnego prania, zaoferowałem pomoc na co sąsiadka dodała że jestem strasznie kochany, już prawie 2 miesiąc od tego wydarzenia, a ja dalej robie jej pranie, prasuję, gotuję, sprzątam i zajmuje sie brajankiem jak ona idzie na dyskoteke (bo taniec to jej pasja) a moja kochana karynka nazywa mnie swoim najlepszym przyjacielem
#przegryw #rozwojosobistyznormikami
  • 3