Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej Mirki i Mirabelki z #torun , jest taka sprawa:
    Jestem wychowawcą klasy 4SP. Dwie dziewczynki z mojej klasy - Marta i Zuzia biorą udział w przedstawieniu, które odbędzie się w Domu Muz przy ulicy Poznańskiej 51 w środę o godzinie 18:00.
    Problem w tym, że jest to już drugie podejście do tego przedstawienia, bo na pierwszym spektaklu ... nie było nikogo! ( Nawet rodziców tych dziewczynek (╥﹏╥) ).
    Zrobiłem mały marketing w szkole i wśród znajomych, ale odzew bardzo średni. Będę ją z synem i Pani od Polaka ;)
    Gdyby ktoś z Was się nudził akurat to dziewczyny na pewno się ucieszą, jak będą miały dla kogo wystąpić. Szczególnie, że opowiadały, że przeżyły zawód....
    Long story short:
    Jak się nudzisz w środę o 18:00 to wpadaj na Poznańską 52 zrobić malutki dobry uczynek.
    #teatr #szkola #angielski #polska #pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #wykopparty
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

Jakikolwiek post #rozowypasek zbiera atencje jak pojebion

Ile dostanie uroczyste zaczęcie "meskiego" poniedziałkowego wieczoru?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #gry #heroes3 i w sumie troche #wygryw

odpowiedzi (66)

Uzbierało mi się palet więc wystawiłem je na olx po 50zł za 10 sztuk.
    Przyjeżdża typ RAMem, od razu na dzień dobry daje 50zł, wrzuca na pakę życzy miłego dnia i odjeżdża.
    Przyjeżdża dwóch typów rozjebaną T4. Oglądają te palety jakby się mieli z nimi ruchać wieczorem. Obowiązkowo papieros przy tak ważnej transakcji. No i w końcu po namyśle jeden z typów mówi, że weźmie ale za 30zł bo jeszcze musiałoby na flaszkę zostać hehe. Odpowiedziałem mu tylko, że mam lepsze rozwiązanie - ja mu tych palet nie sprzedam, a on będzie miał na dwie flaszki. Jebani podludzie.
    #januszeolx #olx #patologiazewsi
    pokaż całość

odpowiedzi (66)