Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić jak działa Tygiel? A dokładniej jak to jest z tą mocą, bo coś mi tu nie gra. Niby levele są zniesione, a przecież oczywistym jest, że biegasz z tą bronią na którą pozwala Ci Twój level... Poza tym to chyba nie jest do końca tak, że tej mocy nie ma, ponieważ nie raz nie dwa byłem w sytuacji w której np. strzeliłem do typa, który stał kilka metrów ode mnie z rewolweru w głowę i zeszła mu tylko tarcza. On się odwrócił jeden - również z rewolweru - strzał i mnie nie ma. #!$%@?ąc od tego, że lamie okrutnie (tu nawet nie śmiem się wykłócać), to takie niby 100% sytuację jakoś dziwnie wyglądają i już nie kumam co takiego robię źle.
#destiny2
  • 8
@Farson0 moc i level nie ma znaczenia w większości trybów(oprócz iron bannera). Przeciwnicy na których trafiasz mają widocznie lepsze rewolwery (ace of spadek, luna). Po za tym małe znaczenie ma resistance w twoim armorze, gdzie zalecane jest przynajmniej 6(trochę więcej życia). W grach rankingowych niby teraz dobiera przeciwników według rangi więc może tam będzie łatwiej na początek.
@Farson0: tak, po za tym o to że tytan zabija cię z melee na hita, o to że snajperki mają "flinch" ktory nie pozwala ich praktycznie uzywać, o to że niektore egzotyki są OP(one eyed mask), o to że Luna sprawia że lepsi gracze mają jeszcze wieksza przewage nad słabszymi, o to że umiejetnosci specjalne trwają za długo w pvp i nei wymagaja praktycznie skilla i o to że kazdy uzywa