Wpis z mikrobloga

@promoklocki: Właśnie 42077 kusi na bazę i wydaje się być naprawdę spoko sporym zestawem, przy czym póki co i tak bieda, bo nie mam serwo, a 42094 ma sporą ilość bajerów jak na tak "niewielki" zestaw. No i kolorystycznie pasowałby mi do 42055 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakeKurtAcfino: powiem tak, porównujesz dwa różne zestawy, które nawet nie mają podobnej ceny ilości elementów. Jak miałbym wybrać za ciebie to 42077 bo jest większy i ma koła. 42094 prezentowałby się lepiej z koparką, ale kupujesz to do postawienia na półce czy do budowy czegoś fajnego? Fajnie wygląda, ale nic po za tym. Mi by się dobrze prezentował z 42028.
Jeżeli masz już takie dylematy i rozbieżności w cenie to bierz
@JakeKurtAcfino: skoro tak to na twoim miejscu brałbym 42077. Jak pisałem 42094 ładnie wygląda, ale jedyną jego zaletą i powodem dla którego bym kupił to niebieska zębatka, nowy element, którego nie mam. Mam już 42028 i to są podobne zestawy, nie wiele wnoszące. Z 42077 wziąłbym więcej elementów, do tego ma koła, amortyzatory, przeguby i kilka przydatnych większych elementów. Można go przerobić na sterowany, a serwa jak sobie nie kupisz oddzielnie