Wpis z mikrobloga

Murki. Myślę nad zmianą klawiatury i zastanawiam się, czy kupię coś sensownego do powiedzmy 150zł?

Wymagania jakie mam:

-Podświetlana, najlepiej jednym kolorem, ewentualnie kilka do wyboru (wszelakie odpustowe "choinki" odpadają)
-Membrana, bo w takich pieniądzach mechanika i tak nie znajdę normalnego ¯\_(ツ)_/¯
-Najlepiej jakiejś normalnej firmy, nie chińskie wymysły na kiju.
-Z blokiem numerycznym
-A4tech bloody b120 - odpada bo mam ją teraz i wyciera się jak #!$%@? xD
-Kabel

W sumie to chyba tyle. Znajdę coś ciekawszego niż SS APEX 100 w takim przedziale cenowym?

#pcmasterrace #komputery #klawiatura #pytaniedoeksperta
  • 9
jeśli odrzucasz chińskie mechaniki


@Piesa: Głównie z tego powodu, że chciałem sobie pójść do xkomu, czy innego media experta i kupić sobie na szybkości, bo moja obecna jest już trochę na wykończeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A coś konkretnego z mechaników możesz polecić? Co nie wygląda tandetnie i nie świeci jak jakaś zabawka z odpustu?
@dob3k: Wiem, że RGB nie #!$%@? jedynie tęczą, spokojnie xD Po prostu pamiętam, że kilka lat temu pojawił się straszny wysryw klawiatur od chińczyków gdzie dosłownie wszystkie #!$%@?ły jedynie tęczą, no ale one nie były RGB, miały być kolorowe i gejmingowe xD
@Antlioon: Thor 300 wersja z numpadem i masz fajnego mechanika na czerwonych/niebieskich przełącznikach Outemu. Do tego są dostępne w Media Marktach.