•  

Żal mi, na serio, tego Mario. Facet ma jakieś ambicje by wyjść na prostą, chce szukać pracy, ale właśnie często towarzystwo i wpływ "przyjaciół" takich jak Mexicano powoduje, że z planów wyjścia na prostą nie pozostaje nic, bo najzwyczajniej w świecie ludzie tacy jak Mario przez dawnych "przyjaciół" wracają do starych nawyków, mówiąc wprost są rozpijani.
    Obawiam się, że Mexicano zacznie rozpijać Mario.
    #kononowicz

•  

Alkus którego nałóg doprowadził do bycia bezdomnym oświadcza, że chce pracować. Wierzę w to tak samo jak w wyprowadzke majora czy chce znalezienia pracy przez Konona.

Pesik: teraz już nie pije bo cytuję delikatnie piwko czy dwa. Super odwyk kurtyzano

•  

@KrzysztofSuchodolski: Dokładnie miałem to samo pisać. Nie ma co wierzyć w te zapewnienia.
      Po tylu latach picia ostrego, raczej się na 1 czy 2 piwach nie kończy.
      Z takiej sytuacji jak Mario wychodzi 1 na 100 albo i na 1000.
      A po drugie to taki sam kłamca jak menel, tego się nie da zmienić z dnia na dzień więc w tą całą bajkę nie wierzę.

•  

@dizel81 przecież Meksyk mówił, że chce mu się pić, ale nie mógł bo był przykuty do łóżka. Trochę się zdetoksował, starzy o niego zadbali i pewnie kontrolują na ile mogą, ale z takiego chlania nie wychodzi się od tak. Mieszkałem na hujowym osiedlu gdzie było pełno pijakow i wyszedł z tego tak na dobre jeden koleś któremu zrobili jakieś pranie mózgu i w tym momencie jest bardziej święty niż papież (codziennie kościół, pielgrzymki, działalność w każdym możliwym aa w mieście itd). Fajnie jakby Mario z tego wyszedł ale podejrzewam, że już latem powróci do dawnych nawyków.

•  

@SedziaBarszcz: Alkoholik nie powinien pić WCALE,piwo jest dla niego tak samo groźne jak wódka (zostanie w nałogu),więc nie bierz sentymentalnie jego pierdolenia,nie miałeś styczności widocznie z alkoholikami

•  

@command: Dokładnie tak, zawsze mnie rozpierdala jak ktoś chce mi wmówić, że żeby wyjść z alkoholizmu to może trzeba spróbować ograniczyć się z flaszki na 1-2 piwka xD alkoholik nie może pić wcale, bo nawet 1 łyk od razu powoduje cug i zachlanie pizdy