Gorące dyskusje ostatnie 12h

Właśnie podskoczyłam i krzyknęłam siedząc na spotkaniu biznesowym z delegacją, bo myślałam, że chodzi po mnie chrabąszcz xD Tak wiem, jedynym chrabąszczem w tym pomieszczeniu jestem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku chciałam się jakoś wytłumaczyć, żeby nie wyszło przy gościach z Rosji, że mam Touretta i jedyne słowo jakie przyszło mi do głowy to „La kukaracza”, co wcale nie naprawiło sytuacji xD

pokaż spoiler A to był dźwięk wydawany przez metkę od swetra, jak pisałam przy biurku (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Chyba nie umiem w dorosłość :D Ale przynajmniej rozluźniłam atmosferę (ʘ‿ʘ)

To tyle jeśli chodzi o dziś, życzę wszystkim wspaniałego dnia i smacznej kawki (。◕‿‿◕。)

#dziendobry #thegirlcontent #heheszki #pracbaza #nicwaznego #kawatime
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Mirabele i Mirasy nie uwierzycie co się odjebało (ಠ‸ಠ)

Wczoraj dzwoni do mnie kumpel, kurwa przerażenie w głosie, cały zdenerwowany i mówi, że im się w mieszkaniu sufit na łeb sp... Ja nie dowierzając:

- Człowieku, jak to Ci się sufit na łeb zwalił?!

- No normalnie. Godzina 17.00, siedzimy ze starymi przy krupniku i nagle huk, wszędzie pył i dopiero po chwili było widać, że na środku salonu sterta gruzu, betonu, a w suficie dziura.

Co się okazało? Sąsiadka z góry robi se remont i napierdoliła 1,5 t betonowej wylewki bo kurła "FACHOFCY JEJ KAZALI I JA SIEM ZNAM". Ja pierdolę co te baby. I jeszcze darła ryja przez tą dziurę, że jej śmierdzi krupnikiem. No ja prdlę.

#przegryw #logikarozowychpaskow #heheszki #budownictwo #pdk
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Feminizm kończy się gdy trzeba wnieść 60 worków betonu na 4 piętro.
    #heheszki #pdk

odpowiedzi (25)