Wpis z mikrobloga

@Chmielciu: zauwazylem, ze takie szukanie na sile nie pomaga w odnalazeniu hobby ;P Planszowki? Silownia? Nauka jezykow? Podrozowanie? Rower, rolki? Jakis inny sport? Cos co Cie interesuje i wykonywanie tego nie meczy. Probuj roznych rzeczy, ale tak bez cisnienia, zobacz czy Ci sie podoba i czy naturlnie bedziesz do tego wracac :)
@Chmielciu: na wykopie kilka osób ma swoje tagi z pirografią i zainspirowało mnie to. Kupiłem pirograf, mnóstwo podkładek czystych i sobie wypalam jakieś proste wzory dla znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam akurat żadnego zdjęcia na telefonie, wieczorem będę mógł Ci podesłać
Pisze wiersze i lubię kolorować kolorowanki dla dorosłych. Planszowymi też uwielbiam i ogólnie gry: towarzyskie, karciane ;)
@Chmielciu: Hobby to nie musi być cos manualnego i twórczego, można się czymś żywo interesować i zbierać wszelkie informacje i ciekawostki na ten temat. Swego czasu ja mocno zgłębiałem wiedzę na temat Los Angeles i okolic, eksplorowałem internet i google maps godzinami, zapisywałem ciekawe zdjęcia, poznawałem okolice, ciekawe miejsca, atrakcje itp. Obecnie mógłbym tam jechać w ciemno i zwiedzać bez zadnego przygotowania i przewodników. Po prostu bardzo mi się podobało to